reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Przemysł elektroniczny | 21 maja 2009

Toshiba zleci na zewnątrz część produkcji telefonów komórkowych

Toshiba restrukturyzuje produkcję telefonów komórkowych celem bardziej efektywnego wykorzystania możliwości outsourcingu poza granicami kraju. Oznacza to, iż część produkcji wykonywana dotychczas w centrum produkcyjnym Hino Operations, zostanie od października 2009 powierzona dostawom EMS poza Japonią.
Hino Operations zostanie przekształcone w centrum zarządzania światową produkcją i skupi się na takich funkcjach jak kontrola, wsparcie produkcji i implementacja nowych modeli u zewnętrznych dostawców, a także wykonywać będzie funkcje obsługi posprzedażnej. Również wszelkie działania związane z rozwojem oraz projektowaniem wyrobów pozostaną w Hino Operations.

Prowadzona do tej pory w Hino produkcja komórek na rynek japoński zostanie zlecona zagranicznym firmom EMS. Produkcja smartfonów będzie jak dotychczas prowadzona w Toshiba Information Equipment (Hangzhou). 200 pracowników, zaangażowanych do tej pory w produkcji telefonów w Hino zostanie asygnowana do innych zadań wewnątrz grupy Toshiba.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
May 11 2018 10:46 V9.5.4-2