reklama
reklama
reklama
reklama
© oliver-sved-dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 04 października 2013

Conrad dystrybutorem nowych kamer termowizyjnych FLIR

Firma Conrad ogłosiła dodanie do oferty czterech nowych kamer termowizyjnych marki FLIR – jednego z wiodących światowych specjalistów w dziedzinie obrazowania termicznego.


[Nowe produkty marki FLIR, które pojawią się jako pierwsze w ofercie sklepu Conrad, to kompaktowe modele E4, E5, E6 i E8. Conrad będzie dysponował również zróżnicowanymi akcesoriami marki FLIR, m.in. torbami ochronnymi oraz ładowarkami. Ergonomiczne i wytrzymałe (test na upadek z wysokości 2 metrów) kamery termograficzne z serii Ex są w stanie przekazać informacje o badanym obiekcie w zakresie temperatur wynoszącym od -20°C do +250°C. Umożliwia to wykorzystanie nowych modeli w wielu wymagających zastosowaniach,
- Firma FLIR jest innowatorem i liderem na rynku technologii obrazowania termicznego, zatem cieszymy się z możliwości sprzedaży ich produktów. Ponadto wybór naszej firmy na pierwszego dystrybutora modeli E4, E5, E6 i E8 oznacza dla naszych klientów szybki dostęp do najnowocześniejszej technologii – komentuje Stefan Fuchs, dyrektor generalny Działu Elektroniki Przemysłowej.
m.in. w przemyśle, energetyce, inspekcjach budynków i wielu innych. Seria kamer Ex firmy FLIR to urządzenia do obrazowania termicznego typu „point and shoot”, zoptymalizowane w celu łatwości obsługi, dostarczają informacje o temperaturze każdego punktu. Modele E4, E5, E6 i E8 posiadają częstotliwość odświeżania obrazu rzędu 9 Hz oraz rozdzielczość detektora IR wynoszącą odpowiednio 80 x 60, 120 x 90, 160 x 120 oraz 320 x 240 pikseli. Funkcja obrazowania wielowidmowego (MXS), łącząca obraz rzeczywisty i termograficzny, a także duży, kolorowy ekran o przekątnej 3” zapewniają wyrazistość i ostrość obrazów termicznych. --- Od 1923 roku niemiecka firma rodzinna Conrad zajmuje się produktami z dziedziny elektroniki, a także świadczeniem profesjonalnych usług w zakresie ich dystrybucji. Grupa Conrad zatrudnia ponad 3900 pracowników i posiada oddziały lokalne oraz partnerów dystrybucyjnych w 17 krajach Europy. Produkty firmy Conrad docierają do klientów w 150 krajach na całym świecie. Wybór produktów obejmuje komponenty elektroniczne, szeroką gamę narzędzi oraz najnowsze urządzenia elektroniczne, komputery i produkty z zakresu technologii komunikacji.
reklama
reklama
August 10 2022 13:14 V20.7.6-1