reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Przemysł elektroniczny | 19 maja 2009

Mitsubishi Electric przejmuje swoich dystrybutorów w Polsce.

Mitsubishi Electric Europe B.V. objęło wszystkie udziały swoich dystrybutorów automatyki przemysłowej w Polsce - firmy MPL Technology Sp. z o.o. oraz MPL Tech Group Sp. z o.o. Jest to pierwsza tak znacząca inwestycja Mitsubishi Electric skierowana na polski rynek.
Nowo utworzony oddział Mitsubishi Electric będzie bazował na strukturze dotychczasowych partnerów-dystrybutorów, działających na polskim rynku automatyki już od 15 lat. Przez wszystkie poprzednie lata, Mitsubishi Electric poprzez MPL, wprowadzało najnowocześniejszą technologię do polskich fabryk i zakładów produkcyjnych, wzmacniając ich pozycję i umożliwiając rywalizację na światowym rynku.

Poczyniony ruch demonstruje również wyraźne wsparcie dla zagranicznych inwestycji, dokonywanych przez producentów z całego świata na polskim rynku.

Proces pełnej integracji MPL Technology i MPL Tech Group z Mitsubishi Electric rozpocznie się natychmiast. Aktywność polskiego oddziału Mitsubishi Electric nie ograniczy się tylko do sprzedaży, wsparcia i serwisu dla lokalnego rynku polskiego, lecz będzie też działać jako centrala dla regionu Centralnej i Wschodniej Europy, obejmując: Polskę, Czechy, Węgry oraz Słowacje. Oddział będzie wiodącą jednostką w regionie w każdym aspekcie, włączając strategie rozwoju, wsparcie techniczne oraz usługi serwisowe.

‘Pomimo słabej sytuacji ekonomicznej na rynkach światowych, inwestycja ta została dokonana ze względu na nasze silne zaangażowanie w rozwój rynku automatyki razem z naszymi klientami w Polsce i Centralnej Europie’ powiedział Noriaki Nimi, EMEA Factory Automation Product Marketing Director i członek Zarządu Mitsubishi Electric Europe.

Andrzej Baryłko - Prezes MPL Technology: ‘Silne zaangażowanie i motywacja naszego Zarządu wraz z zespołem uwidoczni się jeszcze bardziej poprzez proces połączenia. Pozwoli nam to na wspieranie naszych partnerów i klientów w stopniu wyższym niż kiedykolwiek’.

Mitsubishi Electric B.V. jest Europejską spółką zależną japońskiej Korporacji Mitsubishi Electric

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
May 11 2018 10:46 V9.5.4-2