reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© alinoubigh-dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 22 kwietnia 2013

APS: zysk 100% w górę

Spółka Automatyka Pomiary Sterowanie osiągnęła ponad 1,84 mln PLN zysku netto w 2012 roku.

Białostocka spółka ogłosiła raport finansowy za rok 2012. Przychody ze sprzedaży wyniosły ponad 21,5 mln PLN, co znacza wzrost o 10% w porównaniu z rokiem ubiegłym. Zysk z działalności operacyjnej to około 2 mln PLN.

- Rynek docenił nasze starania i do kolejnych zleceń od naszych dotychczasowych klientów: Elektrociepłowni Białystok, spółek PGNiG Termika, COWIK, Honeywell, ABB oraz Pepees S.A. doszły kontrakty z nowymi znaczącymi podmiotami, takimi jak Swedspan Polska, Metso Automation Polska, BMH Technology , Łódzka Spółka Infrastrukturalna, białostocka spółka LSA czy Stora Enso Poland S.A. – mówi w portalu Strefa Biznesu prezes APS SA Bogusław Łącki.

W zeszłym APS nawiązała współpracę z firmą DKC produkującą szafki i obudowy przemysłowe rozszerzając w ten sposób swoją ofertę handlową.

---
Spółka Automatyka Pomiary Sterowanie istnieje od roku 1994, zatrudnia około 70 osób. Podstawą istnienia APS S.A. jest działalność innowacyjna. Spółka proponuje innowacyjne rozwiązania w dziedzinie automatyki przemysłowej i automatyzacji procesów, wykonując usługi projektowania,
programowania, wykonawstwa, remontów, serwisu i eksploatacji układów automatyki,
sterowania, pomiarów i zabezpieczeń

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
July 18 2018 17:55 V10.0.0-2