reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© alinoubigh-dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 22 kwietnia 2013

APS: zysk 100% w górę

Spółka Automatyka Pomiary Sterowanie osiągnęła ponad 1,84 mln PLN zysku netto w 2012 roku.

Białostocka spółka ogłosiła raport finansowy za rok 2012. Przychody ze sprzedaży wyniosły ponad 21,5 mln PLN, co znacza wzrost o 10% w porównaniu z rokiem ubiegłym. Zysk z działalności operacyjnej to około 2 mln PLN.

- Rynek docenił nasze starania i do kolejnych zleceń od naszych dotychczasowych klientów: Elektrociepłowni Białystok, spółek PGNiG Termika, COWIK, Honeywell, ABB oraz Pepees S.A. doszły kontrakty z nowymi znaczącymi podmiotami, takimi jak Swedspan Polska, Metso Automation Polska, BMH Technology , Łódzka Spółka Infrastrukturalna, białostocka spółka LSA czy Stora Enso Poland S.A. – mówi w portalu Strefa Biznesu prezes APS SA Bogusław Łącki.

W zeszłym APS nawiązała współpracę z firmą DKC produkującą szafki i obudowy przemysłowe rozszerzając w ten sposób swoją ofertę handlową.

---
Spółka Automatyka Pomiary Sterowanie istnieje od roku 1994, zatrudnia około 70 osób. Podstawą istnienia APS S.A. jest działalność innowacyjna. Spółka proponuje innowacyjne rozwiązania w dziedzinie automatyki przemysłowej i automatyzacji procesów, wykonując usługi projektowania,
programowania, wykonawstwa, remontów, serwisu i eksploatacji układów automatyki,
sterowania, pomiarów i zabezpieczeń

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
October 15 2018 23:56 V11.6.0-2