reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Przemysł elektroniczny | 24 września 2008

Philips i Osram zawarli umowę licencyjną na rynku LED

Royal Philips Electronics i Osram zawarli umowę, dotyczącą opatentowanych technologii LED, stosowanych w produkcji opraw oświetleniowych.
Klienci Philips, kupujący u niego kluczowe elementy opraw oświetleniowych, już obecnie mogą korzystać z bezpłatnych licencji na niedawno wprowadzone technologie LED. Obecnie również Osram otrzymał taką licencję od Philips, aby również jego klienci mogli bezpłatnie korzystać z tych technologii. W zamian za to, klienci Philipsa mogą bezpłatnie korzystać z opatentowanych technologii Osram. Umowa ta stanowi kolejny krok w upowszechnianiu technologii posiadanych przez Philips, co ma przyczynić się do szybszego rozwoju tego rynku.

Rudy Provoost, Chief Executive Officer w Philips Lighting tak skomentował zawarcie umowy: "Trendy rynkowe, takie jak zwrócenie się ku oświetleniu LED czy energooszczędnym źródłom światła, wpływają na sposób, w jaki prowadzimy nasze interesy. Zarówno Philips jak i Osram zdają sobie sprawę z zachodzących zmian. Zawartą umowę postrzegamy więc jako milowy krok na drodze do rozwoju rynku oświetlenia LED."

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
September 21 2018 11:51 V11.0.0-1