reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© firaxissmooke-dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 27 lutego 2013

Cormay da zarobić dzięki innowacyjności

Inwestowanie w akcje spółki Cormay może przynieść spore zyski – przewidują analitycy.
Na łamach dzisiejszego wydania "Parkietu" analitycy wytypowali 15 najbardziej innowacyjnych spółek, w których inwestowanie może przynieść znacznie wyższą stopę zwrotu. Najczęściej typowaną spółką przez specjalistów z rynku finansowego okazał się Cormay. Notowania spółki od listopada 2008 r. do dzisiaj urosły o ponad 700%.

Taki radykalny wzrost kursu spółki jest wynikiem dynamicznego wzrostu wielkości grupy kapitałowej. W ciągu ostatnich lat spółka przejęła dwa zagraniczne podmioty, a obecnie jest w trakcie przejmowania trzeciego, włoskiej grupy Diesse. Tym samym w Cormayu rozwinęła się zarówno sieć sprzedaży, jak i portfel produktowy, a grupa stała się globalnym graczem. Natomiast największy udział we wzroście ceny akcji w ciągu ostatnich miesięcy przypada na doniesienia o rewolucyjnym analizatorze krwi, który ma wejść do sprzedaży pod koniec roku (BlueBox).
---
Źródło: P&L

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
June 25 2018 09:38 V9.6.1-2