reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© fotosonar-dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 27 lutego 2013

Bumar chce produkować nie tylko dla wojska

- Na pewno będziemy firmą, która w sposób masowy najwięcej wydaje na prace badawczo-rozwojowe – zapewnia prezes Bumaru Krzysztof Krystowski.
Grupa Bumar zamierza zainwestować 337 mln PLN na badania i rozwój w 2013 roku, z czego Bumar Elektronika dostanie 99,81 mln PLN. W ciągu najbliższych pięciu lat kwota zapowiadanych inwestycji w B+R to 2 mld PLN.

Pieniądze pójdą na rozwój produktów przewidzianych nie tylko dla polskiej armii, ale także dla odbiorców zagranicznych. - Zamierzamy konsekwentnie rozwijać współpracę z partnerami zagranicznymi jako dostawca komponentów – mówi w portalu wnp.pl Krzysztof Krystowski.

Kolejny rynek zbytu to odbiorcy cywilni. Zamówienia ze strony wojska są skoncentrowane głównie w drugiej połowie roku, przez co moce produkcyjne firmy nie są w pełni wykorzystywane przez dwa pierwsze kwartały. Prezes Bumaru wskazuje na istniejące tu możliwości wykorzystania rezerw produkcyjnych.

---
Źródło: wnp.pl

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
June 25 2018 09:38 V9.6.1-2