reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© studio 37 dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 25 lutego 2013

Elzab na CeBIT 2013

Przygotowania do CeBIT 2013 nabierają tempa, na szczęście pani Gabrieli Rydygier, kierownik ds. eksportu w firmie Elzab, udało się znaleźć chwilę, by odpowiedzieć na nasze pytania dotyczące targów.
evertiq.pl: - Który raz firma Elzab wybiera się na CeBIT?

Gabriela Rydygier: - Trudno zliczyć wszystkie nasze wystąpienia na CeBIT. W przeszłości bywaliśmy na tych targach każdego roku i co najmniej przez 10 lat z rzędu (przełom lat 90-tych i 2000 r., chyba do 2003 r.). To były i są prestiżowe targi, pomimo przeniesienia się życia biznesowego do sieci. Nic nie zastąpi bezpośrednich kontaktów z ludźmi z branży czy z potencjalnymi klientami. Z naszych obecności na targach narodziło się wiele różnych projektów – nie tylko handlowych, ale również produkcyjnych. Kontakty są podtrzymywane do dziś.

Na CeBIT można zobaczyć nowości z całego świata i pokazać swoją firmę jako prężną i rozwijającą się. Marka ELZAB dzięki obecności wśród innych producentów podobnych urządzeń jest do dziś rozpoznawalna w Europie.

- Dlaczego akurat CeBIT?

- W bieżącym roku Polska jest krajem partnerskim na targach CeBIT, więc jest okazja do pokazania się na wspólnym stoisku i z silnym akcentem polskim. To z pewnością zrobi wrażenie, ponieważ stoisk wspólnych jest kilka i w różnych halach. Firmy miały możliwość wybrania hali, w której chcą się wystawić, czyli znaleźć się we właściwym dla siebie miejscu. Na innych wystawach zagranicznych nie bierzemy udziału, raczej je odwiedzamy. Właśnie wprowadzamy kilka nowości wśród produktów i uważamy, że nie ma lepszej okazji, aby je zaprezentować szerszej społeczności.

- Jakie są oczekiwania firmy związane z wyjazdem na targi?

- Oczywiście w pierwszej kolejności to znalezienie partnerów do współpracy na różnych rynkach, ale nie jest to oczekiwanie jedyne. Znając możliwości jakie dają te targi, mamy zamiar nawiązać współpracę z ciekawymi dostawcami urządzeń, które uatrakcyjniłyby naszą ofertę sprzedaży, zapoznać się z nowościami w technologiach informatycznych i elektronice oraz zbadać ofertę konkurencji.

- Co Elzab zaprezentuje na targach?

- Na targach będziemy eksponować całą gamę naszych urządzeń, to znaczy kasy fiskalne, drukarki fiskalne, wagi, sprawdzarki cen i szuflady, ze szczególnym podkreśleniem nowości jaką jest nasza kasa K-10, która zrobiła już furorę na rynku krajowym podczas prezentacji objazdowych ze względu na rewolucyjne wręcz rozwiązania (nie ma takiej kasy jeszcze na rynku). Pokażemy także mówiące sprawdzarki cen – idealne rozwiązanie dla ludzi niedowidzących. Do zapoznania się z nowościami i całą ofertą zapraszam wszystkich na nasze stoisko w Hali 5.

- Jak ocenia Pani ofertę Ministerstwa Gospodarki przygotowaną dla firm wystawiających się na targach CeBIT?

- Trudno ocenić ją przed targami – to dopiero połowa drogi. Na pewno jest atrakcyjna dla firm pod względem cenowym (dużo lepsze warunki niż w przypadku samodzielnego wystawiania się), zadbano o promocję firm na stoisku narodowym. Pod względem organizacyjnym na razie wszystko przebiega sprawnie. Mam nadzieję, że po targach wrócę zadowolona i nadal z pozytywna opinią.

Dodam jeszcze, że pomimo kilku organizatorów (MG, MTP, PARP, PIIT), wszyscy nas pilnują, abyśmy w terminach przesyłali odpowiednie dane czy materiały, odpowiadają sprawnie na pytania, są dostępni.
I przystępni - uśmiecha się na koniec Gabriela Rydygier.

Dziękuję za rozmowę.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
September 21 2018 11:51 V11.0.0-2