reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Mariusz Szachowski / Dreamstime Przemysł elektroniczny | 25 lutego 2013

Duży kontrakt KZŁ z Bydgoszczy

Kolejowe Zakłady Łączności sp. z o.o. podpisały umowę z generalnym wykonawcą Inteligentnego Systemu Transportu w Bydgoszczy, firmą Sprint S.A., na dostawę i wdrożenie elementów inteligentnego systemu transportu.
W ramach zleconych zadań KZŁ dostarczą kompletny system parkingowy składający się m.in. z ponad 100 najnowszych parkomatów LOCOMAT P700s, system naprowadzania na wolne miejsca parkingowe wraz z tablicami zmiennej treści oraz wyposażenie centrum nadzoru. Ponadto bydgoski producent zainstaluje sieć automatów biletowych wraz z systemem zarządzania i ponad sto tablic przystankowych dynamicznej informacji pasażerskiej.

Realizacja kontraktu doskonale wpisuje się w strategię rozwoju spółki i dywersyfikację rynku w kierunku pozakolejowym. Zarząd Spółki, a także nowy właściciel - PKP Informatyka sp. z o.o. - liczą na kolejne podobne kontrakty jeszcze w tym roku. Spółka zdradza, że prowadzi następne rozmowy nt. dostawy kompletnych elementów ITS w kolejnych lokalizacjach, również poza granicami Polski.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
June 25 2018 09:38 V9.6.1-2