reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Grzegorz Wolczyk / Dreamstime Przemysł elektroniczny | 22 lutego 2013

SOS electronic centralizuje dystrybucję

W ostatnich tygodniach SOS electronic zasadniczo zmienił swój model dystrybucyjny i zcentralizował logistykę do jednego dużego centrum.
W magazynie centralnym w Koszycach zmagazynowane są obecnie podzespoły pasywne, przekaźniki itd. Większość układów scalonych zamawiana jest u producenta dopiero na podstawie zamówienia klienta; zazwyczaj nie można przewidzieć wymagań co do różnych wersji układów z wyprzedzeniem. Dostawy te realizowane są w ciągu kilku dni.

SOS electronic, coraz lepiej widoczny na naszym rynku, konkuruje szybkością i efektywnością: towar zamówiony do godziny 10 rano, ekspediowany jest jeszcze tego samego dnia.

SOS electronic informuje też na swoich stronach, iż rozpoczął budowę następnej hali magazynowej w Koszycach. Nowy obiekt pozwoli na rozszerzenie aktualnej powierzchni magazynowej i będzie służyć przede wszystkim jako magazyn paletowy dla towaru o większych gabarytach.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
Artykuły, które mogą Cię zainteresować
Załaduj więcej newsów
June 25 2018 09:38 V9.6.1-2