reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© KabelTech Wiązki | 19 lutego 2013

Amica utworzyła własny wydział produkcji wiązek

Działający od zeszłego roku wydział wyposażony jest między innymi w pięć automatów Schleuniger CC36 i zatrudnia 120 osób.
Wydział produkcji wiązek w Amica został utworzony w połowie ubiegłego roku. Umiejscowiony jest w hali o powierzchni 800 m2, produkcja prowadzona jest w systemie trzyzmianowym przez 120 osób. We własnym zakresie Amica produkuje około 400 różnych typów wiązek.

Maciej Teska, jeden z managerów odpowiedzialnych w Amica za stworzenie i funkcjonowanie wydziału, komentuje na łamach wewnętrznej gazety zakładowej: ‘Dziś mamy większą elastyczność i pewność dostaw niż wówczas, gdy wiązki produkowały dla nas cztery zewnętrzne firmy. Zaletami In-house’u są łatwość zarządzania zmianami i oczywiście rachunek ekonomiczny’.

‘Proces produkcji jest udoskonalony pod względem obszaru. Każdy pracownik ma ściśle wyznaczone miejsce pracy, stół, większą swobodę, a to marginalizuje możliwość pomyłek. Produkt śledzimy w jednym miejscu, od prototypu do podzespołu’ dodaje Alfred Knioch, jeden z twórców wydziału, który wcześniej pracował u podwykonawcy.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
September 26 2018 11:55 V11.1.1-1