reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© KabelTech Wiązki | 19 lutego 2013

Amica utworzyła własny wydział produkcji wiązek

Działający od zeszłego roku wydział wyposażony jest między innymi w pięć automatów Schleuniger CC36 i zatrudnia 120 osób.
Wydział produkcji wiązek w Amica został utworzony w połowie ubiegłego roku. Umiejscowiony jest w hali o powierzchni 800 m2, produkcja prowadzona jest w systemie trzyzmianowym przez 120 osób. We własnym zakresie Amica produkuje około 400 różnych typów wiązek.

Maciej Teska, jeden z managerów odpowiedzialnych w Amica za stworzenie i funkcjonowanie wydziału, komentuje na łamach wewnętrznej gazety zakładowej: ‘Dziś mamy większą elastyczność i pewność dostaw niż wówczas, gdy wiązki produkowały dla nas cztery zewnętrzne firmy. Zaletami In-house’u są łatwość zarządzania zmianami i oczywiście rachunek ekonomiczny’.

‘Proces produkcji jest udoskonalony pod względem obszaru. Każdy pracownik ma ściśle wyznaczone miejsce pracy, stół, większą swobodę, a to marginalizuje możliwość pomyłek. Produkt śledzimy w jednym miejscu, od prototypu do podzespołu’ dodaje Alfred Knioch, jeden z twórców wydziału, który wcześniej pracował u podwykonawcy.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 25 2018 11:14 V9.5.0-1