reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Przemysł elektroniczny | 23 września 2008

Nowa fabryka w Crystal Parku

Dziś Poland Tokai Okaya otworzyła swoją fabrykę w Łysomicach pod Toruniem. Zakład zlokalizowany jest na terenie Crystal Parku, części Pomorskiej SSE, w której między innymi ulokowali się Sharp i Orion.
Portal WNP podaje, iż japońska PTO wyda na inwestycje 88 milionów złotych i zatrudni 300 osób. W zakładzie powstawać będą podzespoły na potrzeby produkcji LCD – metalowe stelaże i ramki do wytwarzania wyświetlaczy ciekłokrystalicznych. Produkcja będzie prowadzona w halach o łącznej powierzchni 14 tys m2.

Spółka Poland Tokai Okaya Manufacturing rozpoczęła działalność w Polsce w sierpniu 2006 r. Jej kapitał wynosi 20 mln zł, a udziałowcami są firmy: Okaya&Co., Ltd. (78%), Tokai Pressing (20%) z Japonii oraz Okaya Europe GmbH (2%) zarejestrowana w Niemczech.

Source image: Incotex

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
September 21 2018 11:51 V11.0.0-2