reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© ingrid prats dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 11 lutego 2013

LUG inwestuje

Wydatki inwestycyjne spółki LUG w 2013 r. mają wynieść 2,5 mln PLN i zostaną pokryte ze środków własnych. Nieco później planowana jest budowa kolejnego zakładu produkcyjnego.
Nowe linie do montażu elektroniki ledowej, które pojawią się w rozbudowanym w tym roku zakładzie, będą testowane przez około rok. Decyzja o postawieniu nowego budynku o powierzchni 700 m kw. została ogłoszona w grudniu zeszłego roku.

- Potem, w 2014 roku, będziemy podejmować decyzje w sprawie rozpoczęcia budowy nowego zakładu produkcyjnego na niedawno zakupionej działce. Uważam, że taka kolejność inwestycji pozwoli nam na optymalizację tego procesu i minimalizację ryzyk – mówi dla PAP Ryszard Wtorkowski, prezes LUG.

Monika Bartoszak, kierownik ds. relacji inwestorskich w LUG powiedziała evertiq.pl, że na razie firma nie informuje o szczegółach nowej inwestycji. Wiadomo natomiast, że musi ona zostać zrealizowana do końca 2015 r., co wynika ze zobowiązań firmy LUG związanych z działalnością w ramach Kostrzyńsko-Słubickiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej.

Prezes LUG potwierdził też w rozmowie z PAP, że jednym z celów strategicznych LUG jest przeniesienie notowań spółki z NewConnect na główny rynek GPW.

---
Źródło: gpwinfostrefa.pl

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
July 18 2018 17:55 V10.0.0-1