reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© alexan24-dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 08 lutego 2013

Odchodzi dyrektor generalny Alcatel-Lucent

Ben Verwaayen nie będzie sie ubiegał o reelekcję i zrezygnuje ze stanowiska dyrektora generalnego.
Jak informuje Reuters, odejście dyrektora jest związane ze stratą w wysokości 1,37 mld EUR, jaką spółka odnotowała w 2012 r.

Ben Verwaayen przyznał, że była to dla niego trudna decyzja, ponieważ Alcatel-Lucent odgrywał niezwykle ważną rolę w jego życiu. Dodał jednak, że to odpowiedni moment, aby poszukać nowego przywódcy, który przejmie ster i pozwoli firmie osiągać kolejne sukcesy. - Sfinalizowany ostatnio proces refinansowania oraz wdrożenie planu restrukturyzacji będą stanowić solidną podstawę rozwoju firmy pod wodzą nowego dyrektora generalnego - powiedział Verwaayen.

---
Firmy Alcatel i Lucent Technologies podpisały umowę o fuzji w 2006 r. Alcatel-Lucent jest dostawcą rozwiązań telekomunikacyjnych. Należą do niego m.in. laboratoria Bell Labs — jeden z czołowych ośrodków badawczo-rozwojowych na świecie.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
July 18 2018 17:55 V10.0.0-2