reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© mpanch-dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 08 lutego 2013

WB Electronics i Radmor zakończyły realizację offsetu

Polskie firmy zakończyły realizację umowy offsetowej zawartej pomiędzy Skarbem Państwa i Thales Nederland.
Umowę offsetową z Thales Nederland B.V. o wartości 76 mln EUR podpisano 21 grudnia 2001 r. Jest to pierwsza umowa offsetowa zawarta przez Ministra Gospodarki w imieniu Skarbu Państwa RP, której realizacja została zatwierdzona przez Radę Ministrów.

Umowa związana była z dostawami uzbrojenia i sprzętu wojskowego w celu modernizacji okrętów klasy ORKAN dla Polskiej Marynarki Wojennej. Zobowiązania offsetowe realizowane były przez polskie firmy: Radmor S.A., OBR Centrum Techniki Morskiej S.A., Stocznię Marynarki Wojennej S.A., WB Electronics Sp. z o.o., Enamor Sp. z o.o. oraz Storsack Polska Sp. z o.o. Przykładowo Radmor dzięki umowie offsetowej realizował zadania związane m.in. z testowaniem, diagnostyką i autoryzowanymi naprawami radiostacji rodziny F@stnet.

Zagraniczny dostawca wykonał wszystkie zobowiązania offsetowe ujęte w umowie z prawie rocznym wyprzedzeniem w stosunku do przyjętego harmonogramu – informuje na swoich stronach Ministerstwo Gospodarki.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
September 25 2018 19:10 V11.1.0-2