reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© mpanch-dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 08 lutego 2013

WB Electronics i Radmor zakończyły realizację offsetu

Polskie firmy zakończyły realizację umowy offsetowej zawartej pomiędzy Skarbem Państwa i Thales Nederland.
Umowę offsetową z Thales Nederland B.V. o wartości 76 mln EUR podpisano 21 grudnia 2001 r. Jest to pierwsza umowa offsetowa zawarta przez Ministra Gospodarki w imieniu Skarbu Państwa RP, której realizacja została zatwierdzona przez Radę Ministrów.

Umowa związana była z dostawami uzbrojenia i sprzętu wojskowego w celu modernizacji okrętów klasy ORKAN dla Polskiej Marynarki Wojennej. Zobowiązania offsetowe realizowane były przez polskie firmy: Radmor S.A., OBR Centrum Techniki Morskiej S.A., Stocznię Marynarki Wojennej S.A., WB Electronics Sp. z o.o., Enamor Sp. z o.o. oraz Storsack Polska Sp. z o.o. Przykładowo Radmor dzięki umowie offsetowej realizował zadania związane m.in. z testowaniem, diagnostyką i autoryzowanymi naprawami radiostacji rodziny F@stnet.

Zagraniczny dostawca wykonał wszystkie zobowiązania offsetowe ujęte w umowie z prawie rocznym wyprzedzeniem w stosunku do przyjętego harmonogramu – informuje na swoich stronach Ministerstwo Gospodarki.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 25 2018 11:14 V9.5.0-2