reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© aydindurdu-dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 07 lutego 2013

Richardson RFPD dystrybutorem Cree

Umowa przewiduje globalną dystrybucję produktów mocy Cree opartych na węgliku krzemu (SiC).
Richardson RFPD. Inc ogłosił podpisanie umowy dystrybucyjnej dotyczącej produktów mocy z węglika krzemu produkowanych przez Cree, Inc. Cree jest światowym liderem w produkcji półprzewodników wykorzystywanych w aplikacjach mocy(Power), radiowych (RF) i oświetlenia LED.

Porozumienie obejmuje światową dystrybucję elementów Cree: diody Schottky'ego, MOSFET-y oraz moduły mocy z węgliku krzemu.

- Cree jest światowym liderem w technologi wykorzystującej węglik krzemu – powiedział Chris Marshall, wiceprezes Richardson RFPD. - Wykorzystując możliwości Cree oraz nasze obecne portfolio produktów mocy wzmacniamy nasze zaangażowanie we współpracę z klientami poszukującymi efektywnych rozwiązań dla aplikacji mocy.

- Cree z radością wita Richardson RFPD jako globalnego partnera - oświadczył Paul Kierstead,dyrektor marketingu Cree. - Połączenie produktów Cree Power takich tak tranzystory mocy MOSFET i diody oparte na SiC z kompetencjami Richardson RFPD pozwoli na zapewnienie naszym klientom dostępu do wydajnych, małych i lekkich oraz optymalnych kosztowo rozwiązań systemów mocy.

O Richardson RFPD

Richardson RFPD, Inc, spółka zależna Arrow Electronics, jest światowym liderem rynków RF, komunikacji bezprzewodowej, konwersji mocy oraz energii odnawialnej. Relacje z największymi producentami komponentów pozwalają Richardson RFPD sprostać potrzebom konstrukcyjnym każdego z klientów. Zlokalizowane na całym świecie centra projektowe oraz zespól techniczny dostarcza wsparcia klientom w każdym etapie przygotowania produktu: od koncepcji do produkcji.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
June 25 2018 09:38 V9.6.1-2