reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© werner de coster dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 07 lutego 2013

HP komentuje decyzję Della

Hewlett-Packard jasno stwierdza, że Dell jest w trudnej sytuacji i ma nadzieję, że dotychczasowi klienci Della "zbadają alternatywne możliwości".
Na stronach Hewlett-Packard można znaleźć oficjalny komentarz do ogłoszonego we wtorek wyjścia spółki Dell z giełdy.

"Firmę Dell czeka bardzo trudną drogę. Firma ma przed sobą długi okres niepewności i przemian, które nie będą dobre dla jej klientów. W dodatku długi Della znacznie ograniczą możliwości inwestowania w nowe produkty i usługi. Wygląda na to, że lewarowany wykup zepchnie na boczny tor zarówno klientów jak i innowacje. Wierzymy, że klienci Della chętnie zbadają teraz alternatywne możliwości, a HP zamierza w pełni wykorzystać tę sytuację".

W ten sposób HP odpłaca pięknym za nadobne. W sierpniu 2011 r. założyciel firmy Dell umieścił na Twitterze dość kategoryczny wpis, który zaczynał się od słów: "Żegnaj HP. Szkoda, że nie chcesz juz być w branży PC. Ale my robimy więcej niż kiedykolwiek". HP mówiło wówczas o wydzieleniu i ewentualnej sprzedaży segmentu komputerów osobistych, co spowodowało gwałtowny spadek akcji firmy.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
June 25 2018 09:38 V9.6.1-1