reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© vladek / dreamstime Przemysł elektroniczny | 07 lutego 2013

RENEX dystrybutorem myjni przemysłowych KED

KED to producent automatów czyszczących, przeznaczonych głównie branży elektronicznej i motoryzacyjnej.
Firma wprowadziła w obszarze tego typu urządzeń szereg opatentowanych rozwiązań, dzięki czemu automaty KED charakteryzują się bardzo wysoką wydajnością i skutecznością mycia, a także niskim zużyciem energii, środków myjących oraz emisją dwutlenku węgla. Produkty KED użytkowane są w zakładach produkcyjnych na całym świecie, w tym na liniach produkujących Iphone 5.© KED
Podstawowa oferta automatów obejmuje maszyny do mycia szablonów, PCB, PCBA, a także części i elementów maszyn lutowniczych, takich jak łańcuchy fal lutowniczych. Automaty można instalować w linii produkcyjnej (model Aquas-Tech 7000). Szczególnie wyróżniające się wśród urządzeń KED są automaty myjące przeznaczone do pracy w pomieszczeniach czystych (Clean Room). Na podstawie ustaleń z odbiorcą możliwe jest przygotowanie urządzenia na indywidualne zamówienie o parametrach podanych przez Klienta.

RENEX zapewnia polski serwis oraz pełne wsparcie techniczne i handlowe, a także pomoc w finansowaniu inwestycji.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 23 2018 15:48 V9.3.2-1