reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© vladek / dreamstime Przemysł elektroniczny | 07 lutego 2013

RENEX dystrybutorem myjni przemysłowych KED

KED to producent automatów czyszczących, przeznaczonych głównie branży elektronicznej i motoryzacyjnej.
Firma wprowadziła w obszarze tego typu urządzeń szereg opatentowanych rozwiązań, dzięki czemu automaty KED charakteryzują się bardzo wysoką wydajnością i skutecznością mycia, a także niskim zużyciem energii, środków myjących oraz emisją dwutlenku węgla. Produkty KED użytkowane są w zakładach produkcyjnych na całym świecie, w tym na liniach produkujących Iphone 5.© KED
Podstawowa oferta automatów obejmuje maszyny do mycia szablonów, PCB, PCBA, a także części i elementów maszyn lutowniczych, takich jak łańcuchy fal lutowniczych. Automaty można instalować w linii produkcyjnej (model Aquas-Tech 7000). Szczególnie wyróżniające się wśród urządzeń KED są automaty myjące przeznaczone do pracy w pomieszczeniach czystych (Clean Room). Na podstawie ustaleń z odbiorcą możliwe jest przygotowanie urządzenia na indywidualne zamówienie o parametrach podanych przez Klienta.

RENEX zapewnia polski serwis oraz pełne wsparcie techniczne i handlowe, a także pomoc w finansowaniu inwestycji.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
September 21 2018 11:51 V11.0.0-2