reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Olgalis / Dreamstime Przemysł elektroniczny | 06 lutego 2013

Fineline rozszerza działalność na Polskę

W grudniu 2012 roku rozpoczęła w Polsce działalność kolejna spółka z grupy Fineline, globalnego dostawcy PCB.
Powstanie lokalnego oddziału ma za zadanie zmniejszyć dystans pomiędzy klientami grupy w Polsce, dotychczas obsługiwanych przez Fineline Niemcy i zwiększyć korzyści z takiego rozwiązania dla obecnych i przyszłych klientów.

‘Motto grupy to : myśleć lokalnie lecz działać globalnie. Powstanie spółki w Polsce to docenienie potencjału rynku oraz jego chłonności. Chcemy wyznaczać nowe standardy obsługi klienta. Z optymizmem patrzę na 2013 rok’ mówi Tytus Ułanowski, Dyrektor Sprzedaży w Fineline Polska.

Grupa Fineline to globalny dostawca płytek obwodów drukowanych. Posiada 18 oddziałów i/ lub przedstawicielstw w całej Europie i Azji. W 2011 roku dostarczył na rynek obwody drukowane o wartości ponad 44 mln USD i wadze 400 ton. Objęcie w tym samym roku 25% udziałów w grupie przez Fastprint Tech – wiodącego, chińskiego producenta PCB pozwoliło na znaczne zwiększenie możliwości produkcyjno-technologicznych.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
July 18 2018 17:55 V10.0.0-2