reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© ginasanders-dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 04 lutego 2013

Systemy Rabbit na polskich autostradach

Firma Rabbit wdrożyła swoje urządzenia na autostradzie A-4 oraz rozpoczęła modernizację systemu sterowania oświetleniem autostrady A-1.
Urządzenia firmy Rabbit zostały zamontowane na nowo wybudowanych odcinkach autostrady A-4:
Szarów-Brzesko, Brzesko-Wierzchosławice, Wierzchosławice-Tarnów Północ. Firma dostarczyła kompletny system sterowania i zarządzania oświetleniem autostrady oraz szafy z reduktorami mocy. Zamontowany system CPAnet umożliwia m.in. zdalne zarządzanie infrastrukturą oświetleniową i natychmiastową informację o sytuacjach alarmowych mających miejsce na sieci oświetleniowej. Dodatkowo zastosowanie centralnej redukcji mocy pozwoli na zmniejszenie nawet do 40 % kosztów oświetlenia węzłów autostradowych.

Naomiast z początkiem 2013 r. spółka rozpoczęła modernizację istniejącego systemu sterowania oświetleniem autostrady A-1 na odcinku Rusocin-Toruń. Modernizacja polega na zastosowaniu zdalnego systemu sterowania i monitoringu CPAnet oraz montażu centralnych reduktorów mocy. Nowe rozwiązanie pozwoli na zmniejszenie kosztów eksploatacji i konserwacji oświetlenia oraz ograniczenie kosztów zużycia energii o 35 %.

---
Rabbit jest producentem systemów do sterowania i nadzoru oświetlenia ulicznego. Na rynku oświetlenia ulic działa od 1989 r. Produkty firmy Rabbit sterują oświetleniem zewnętrznym nie tylko w największych miastach w Polsce, ale również na Litwie.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
September 26 2018 11:55 V11.1.1-1