reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© ginasanders-dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 04 lutego 2013

Systemy Rabbit na polskich autostradach

Firma Rabbit wdrożyła swoje urządzenia na autostradzie A-4 oraz rozpoczęła modernizację systemu sterowania oświetleniem autostrady A-1.
Urządzenia firmy Rabbit zostały zamontowane na nowo wybudowanych odcinkach autostrady A-4:
Szarów-Brzesko, Brzesko-Wierzchosławice, Wierzchosławice-Tarnów Północ. Firma dostarczyła kompletny system sterowania i zarządzania oświetleniem autostrady oraz szafy z reduktorami mocy. Zamontowany system CPAnet umożliwia m.in. zdalne zarządzanie infrastrukturą oświetleniową i natychmiastową informację o sytuacjach alarmowych mających miejsce na sieci oświetleniowej. Dodatkowo zastosowanie centralnej redukcji mocy pozwoli na zmniejszenie nawet do 40 % kosztów oświetlenia węzłów autostradowych.

Naomiast z początkiem 2013 r. spółka rozpoczęła modernizację istniejącego systemu sterowania oświetleniem autostrady A-1 na odcinku Rusocin-Toruń. Modernizacja polega na zastosowaniu zdalnego systemu sterowania i monitoringu CPAnet oraz montażu centralnych reduktorów mocy. Nowe rozwiązanie pozwoli na zmniejszenie kosztów eksploatacji i konserwacji oświetlenia oraz ograniczenie kosztów zużycia energii o 35 %.

---
Rabbit jest producentem systemów do sterowania i nadzoru oświetlenia ulicznego. Na rynku oświetlenia ulic działa od 1989 r. Produkty firmy Rabbit sterują oświetleniem zewnętrznym nie tylko w największych miastach w Polsce, ale również na Litwie.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 25 2018 11:14 V9.5.0-1