reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Wilk Elektronik Przemysł elektroniczny | 04 lutego 2013

Wilk Elektronik na CeBIT 2013

Zapraszamy do krótkiej rozmowy z Wiesławem Wilkiem, prezesem firmy Wilk Elektronik, na temat tegorocznych targów CeBIT.
evertiq: Który raz firma wybiera się na CeBIT?

Wiesław Wilk: W tym roku podczas targów CEBIT nasza firma zaprezentuje swoją ofertę po raz drugi. Co roku jednak gościmy w Hanowerze w charakterze zwiedzającego targi CEBIT.

Czy często wystawiacie się Państwo na targach?

Co roku staramy się uczestniczyć w wielu zróżnicowanych imprezach branżowych jako wystawca jak również odwiedzający. Rozwój technologii oraz trendów w urządzeniach mobilnych i IT zaskakuje swoją dynamiką, a jako producent musimy na bieżąco śledzić kierunek rozwoju rynku pamięci oraz urządzeń z nimi współpracujących. Równocześnie sami chcemy zaskoczyć swoich klientów i partnerów naszymi rozwiązaniami technologicznymi i innowacyjnością. Targi Cebit to doskonałe miejsce do osiągnięcia tych celów i nadal jedne z najważniejszych targów branży IT w Europie. W jednym miejscu i czasie spotykają się liderzy technologiczni prezentujący nowości w branży IT, jak również użytkownicy najnowszych rozwiązań technologicznych. Nie może zatem i nas zabraknąć podczas tego wydarzenia.

CEBIT to jednocześnie platforma służąca nawiązaniu kontaktów oraz pozyskaniu nowych partnerów w zakresie dystrybucji i sprzedaży oraz współpracy technologicznej. W tym roku można było i jeszcze będzie można spotkać naszą firmę podczas największych targów branży reklamowej PSI w Dusseldorfie oraz Rema Days w Warszawie, podczas których prezentujemy ofertę pamięci USB naszej marki skierowaną do Agencji Reklamowych. Rozważamy także udział w targach IFA w Berlinie czy Distree w St. Petersburgu.

Jakie są oczekiwania firmy związane z wyjazdem na CeBIT?

Uczestnictwo w różnego rodzaju targach, w tym tegorocznych targach CEBIT, to przede wszystkim możliwość kontaktu z aktualnymi odbiorcami i kontrahentami, jak i możliwość pozyskania nowych partnerów w zakresie dystrybucji i współpracy technologicznej. Sam udział w tego typu wydarzeniach pozwala ponadto na poznanie aktualnych i nadchodzących trendów rynkowych często wskazujących samym producentom, również nam, kierunek dalszego rozwoju firmy i jej produktów.

Co zaprezentuje Wilk Elektronik?

W tym roku nasza marka pamięci RAM i Flash, GOODRAM, której jesteśmy producentem, obchodzi 10 lecie istnienia. Do tej pory udało nam się pozyskać znaczną część polskiego rynku a marka GOODRAM jest znana i doceniana przez klientów z Rosji, Ukrainy czy Europy południowej. Dlatego też podczas targów CEBIT będziemy chcieli zaprezentować najnowsze produkty naszej marki: dyski SSD, szybkie pamięci USB czy karty Flash, potencjalnym klientom z Europy Zachodniej i nie tylko. Istotne jest dla nas również wzmocnienie rozpoznawalności naszej marki pośród obecnych użytkowników. Nasza firma od 2008 r. jest ponadto partnerem technologicznym oraz dystrybutorem pamięci Flash marki Toshiba w Europie Środkowo Wschodniej. Dlatego też podczas targów CEBIT zaprezentujemy szeroką ofertę szybkich kart pamięci Toshiba, zgodnych z interfejsem UHS1, kartę Toshiba Flash Air pozwalającą na bezprzewodowy przesył danych WIFI, a także jednen z najszybszych obecnie na rynku nośników pamięci USB 3.0 Toshiba. Serdecznie zapraszamy zatem do odwiedzenia naszego stoiska podczas targów CEBIT 2013!

Na zdjęciu: Wiesław Wilk, prezes spółki Wilk Elektronik


© Wilk Elektronik

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
June 25 2018 09:38 V9.6.1-1