reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Sponsored content by Phoenix Contact

Phoenix Contact zaprasza na Dialog Days!

Chociaż świat stanął na głowie, większość stara się odnaleźć w nowej rzeczywistości. Spotkania twarzą w twarz odbywają się prawie wyłącznie wtedy, gdy nie ma innej możliwości efektywnego załatwienia sprawy.
Wszelkie imprezy targowe jeśli nie zostały odwołane to i tak cieszą się słabą frekwencją - zarówno po stronie odwiedzających jak i wystawców. Z tego powodu obserwujemy wzrost popularności wydarzeń online - każdy może komfortowo siedzieć w bezpiecznym dla siebie otoczeniu próbując uzyskać interesujące go informacje. Phoenix Contact - lider w dziedzinie połączeń i obudów dla elektroniki, rozwiązań dla energetyki i automatyki także nie pozostawia klientów bez dostępu do informacji. W dniach 16-20 listopada zaprasza na Dialog Days. Zarejestrowani uczestnicy otrzymają możliwość śledzenia na żywo konferencji, uczestniczenia w dyskusjach z ekspertami oraz zwiedzania wielkiego wirtualnego stoiska targowego. Wydarzenie dotyczy zarówno nowych produktów i rozwiązań w zakresie elektroniki, połączeń elektrycznych jak i automatyki - każdy znajdzie tam coś dla siebie. Na to wydarzenie, w którym udział jest zupełnie bezpłatny, organizatorzy przygotowali:
 • 50 inspirujących dyskusji eksperckich, specjalistycznych prezentacji i wywiadów w międzynarodowym towarzystwie;
 • otwarte dyskusje na żywo dające możliwość zdobycia nowej wiedzy dzięki wymianie doświadczeń z osobami o podobnych zainteresowaniach;
 • czat stanowiący okazję do indywidualnych rozmów z ekspertami, co ułatwi znalezienie odpowiedniego rozwiązania;
 • wirtualną wystawę, gdzie stoiska zwiedzać można prawie jak na tradycyjnych targach;
 • wycieczki z przewodnikiem, czyli prezentacje na żywo najważniejszych i najnowszych produktów w wybranym przez uczestnika języku (także po polsku!).
Zarejestruj się, wybierz tematy i stwórz swoją własną agendę!
Najważniejsze bloki Dialog Days to: Rozwiązania dla konstruktorów i producentów elektroniki Podczas tego wydarzenia będzie można poznać między innymi:- rozwiązania dotyczące połączeń dla przyszłościowych systemów magazynowania energii; - złącza dla najnowszej technologii Single Pair Ethernet;- konfigurowalne obudowy dla urządzeń;- solidne złącza płytka-płytka;- wtyki do PCB z intuicyjnie przyłączanymi dźwigienką przewodami;- nowy standard okrągłych złącz M12 push-pull. Nowoczesne systemy automatyki Producenci przyszłościowych systemów automatyki muszą być gotowi do zapewnienia swoim klientom możliwości spełnienia standardów nowoczesnych aplikacji IoT. Warto zatem dowiedzieć się więcej na przykład o: - zaletach otwartych ekosystemów automatyki;- minimalizacji ryzyka ataków cybernetycznych;- jak standard TSN, technologia 5G oraz Wi-Fi 6 zrewolucjonizują komunikację przemysłową. Cyfryzacja produkcji szaf sterowniczych i maszyn przemysłowych Dialog Days pozwoli zobaczyć, jak wygląda przyszłość produkcji szaf sterowniczych i maszyn przemysłowych z punktu widzenia wyzwań cyfrowych. Dodatkowo uczestnicy dowiedzą się:- jak zapewnić niezawodne zasilanie, aby uniknąć nieoczekiwanych przestojów;- jak zapewnić właściwe sygnały na działającym obiekcie;- jak można skrócić czas potrzebny do złożenia szafy sterowniczej, dodatkowo zabezpieczając ją przed zakłóceniami elektromagnetycznymi;- jak systemy wspomagające zapewnią nowy sposób pracy przy budowie szaf sterowniczych. Pozostałe tematy Dialog Days to:
 • elektromobilność,
 • The All Electric Society,
 • PL Cnext,
 • komunikacja przemysłowa,
 • nowości produktowe,
 • monitoring,
 • niezawodne zasilanie,
 • sztuczna inteligencja.
Szczegółowe informacje możesz znaleźć w agendzie, która czeka na pobranie. (link do agendy) Aby wziąć udział w II edycji Dialog Days wystarczy się zarejestrować - „Zarejestruj się”

reklama
Załaduj więcej newsów
July 15 2021 08:57 V18.20.2-1