reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Sponsored content by ELZAB

ELZAB S.A - rok 2020 - to kolejny rok rozwoju produkcji kontraktowej

ELZAB S.A – firma z ponad 50 - letnim doświadczeniem w produkcji własnych urządzeń elektronicznych takich jak: kasy i drukarki fiskalne. W Polsce 
i w innych krajach zainstalowano już ponad milion sztuk. Od 2013 roku firma również z powodzeniem rozwija produkcję kontraktową EMS.
W swojej lokalizacji w Zabrzu przy ulicy Elzab 1, firma udostępnia swoim klientom ponad 20 różnych technologii do produkcji urządzeń elektronicznych, podzespołów elektronicznych i mechanicznych. Odpowiednio dobrane maszyny, linie technologiczne, wyposażenie testujące, wysokie kwalifikacje kadry oraz system zarządzania produkcją i jakością produkcji, gwarantują klientom produkcję urządzeń zawierających podzespoły elektroniczne i mechaniczne oraz ich montaż i testowanie. 
Firma uczestniczy w łańcuchu dostaw do firm z branż: komunikacji pasażerskiej, retail, AGD, kontrolno-pomiarowej. Aby dotrzeć do jak największej liczby klientów zainteresowanych produkcją kontraktową, Spółka uruchomiła w 2018 roku specjalną stronę internetową www.elzab-manufacturing.com, w trzech językach.

Certyfikat w zakresie produkcji kontraktowej

Firma stawia na innowacje, rozwój kompetencji i uzyskiwanie niezbędnych certyfikatów. W październiku 2019 roku uzyskała kolejny certyfikat według normy EN15085-2 dotyczący wdrożenia systemu zarządzania procesami spawalniczymi w klasie CL2 oraz certyfikat według normy 
DIN EN ISO 3834-3 dotyczący zarządzania jakością tych procesów. ELZAB otwiera się na nowe projekty od dotychczasowych klientów i nowych klientów z branży kolejowej. Zwiększa tym samym wiarygodność firmy w oczach zainteresowanych usługami świadczonymi przez ELZAB, jednocześnie potwierdza ich wysoką jakość. Kontrahenci mogą być pewni zapewnienia nadzoru nad procesem spawania elementów oraz spełnienia wymagań międzynarodowych norm. Dzięki tym nowym kompetencjom, inwestycjom w nowoczesny park maszynowy, firma ma zamiar zwiększyć wartość swoich przychodów w ramach produkcji kontraktowej oraz jest otwarta na kontakty z nowymi firmami wprowadzającymi na rynek nowoczesne wyroby w obszarze IoT i uczestniczące w projektach Przemysłu 4.0.
Tekst powstał przy współpracy z firmą ELZAB
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
May 28 2020 10:59 V18.6.7-2