• /
  • /
Jako organizatorzy Evertiq Expo dokładamy wszelkich starań, aby nasze wydarzenia były niezapomniane i przynosiły uczestnikom wymierne korzyści. Zapewniamy, że Evertiq Expo również takie będzie, ale ponieważ możemy być nieco stronniczy, więc oddajemy też głos innym. Twoja wejściówka nie tylko umożliwia dostęp do całej strefy wystawienniczej, ale także wstęp na wszystkie zaplanowane wykłady. Jeśli chcesz wziąć udział, wypełnij poniższy formularz – pola oznaczone gwiazdkami są obowiązkowe – a nasz system zrobi resztę. Wystarczy już tylko nacisnąć przycisk ‘Wyślij’, a my prześlemy mail z potwierdzeniem. Dodatkowo, na kilka dni przed Evertiq Expo otrzymasz wiadomość przypominającą o Evertiq Expo, zawierającą spersonalizowany kod QR. A może masz wrażenie, że Evertiq Expo to doskonała okazja na budowanie zespołu? Nie wahaj się, formularz pozwala zarejestrować dowolną liczbę uczestników.
 

Lista wystawców


Plan stoisk

Potwierdzone
Wolne

Prowadzimy szeroko zakrojoną akcję promocyjną w naszych mediach społecznościowych. Być może nie jest to pierwszy sposób budowania marki w branży produkcji elektroniki, który przychodzi do głowy, a efekt raczej nie potrwa przez całe życie, ale zapewni Ci promocję nieco dłużej, niż gdybyś robił to samodzielnie. Możesz na nas polegać. Zamieszczaj posty na twitterze, facebooku i instagramie o swoim udziale w Evertiq Expo, używając poniższych hasztagów:

#ExpoWAW — #Evertiq — #EvertiqExpo — #EvertiqNewsNetwork

COVID-19 UPDATEAll Evertiq Expos are currently open on the confirmed dates. Evertiq is monitoring the situation closely.
Komentarz Evertiq odnośnie maili będących próbą oszustwa

Evertiq jednoznacznie dystansuje się od krążących wiadomości mailowych. Te maile nie są w żaden sposób połączone z Evertiq i nie odzwierciedlają etyki tej firmy.

Evertiq nie sprzedaje, nie dystrybuuje ani nie kupuje odwiedzających i ich danych kontaktowych.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości dotyczące tej kwestii, skontaktuj się z zespołem Evertiq.

Kontakt

Pomoc
Support Expo
Project Manager
Anders Björsell
+46 70 560 91 91