• /
 • /
Program konferencji przebiega równolegle do Expo. Możesz bezpłatnie odwiedzić dowolną sesję po zarejestrowaniu się na Evertiq Expo.
 • 09:00 - 09:30
  Rewolucjonizując Świat Produkcji
  Arkadiusz Rataj - Sales Manager - Digi-Key Electronics
  W 1913 Henry Ford wprowadził pierwszą linię montażową. Przed jej wprowadzeniem budowa samochodu zajmowała średnio 12 godzin. Ruchoma linia montażowa drastycznie skróciła to do nieco ponad półtorej godziny. W ten sposób Ford był w stanie masowo produkować Model T i jednocześnie obniżyć koszty produkcji. Dzisiaj samochody są znacznie bardziej złożone niż ówczesny model T. - konieczność rodzi innowacje. W 1961 r. firma General Motors wprowadziła robotykę na halę produkcyjną. Obecnie robotykę można znaleźć w całym procesie produkcyjnym. Dzięki zautomatyzowanej produkcji i wsparciu IOT jesteśmy teraz w stanie zrobić znacznie więcej niż kiedykolwiek wcześniej.
 • 09:35 - 10:05
  TBA
  Aegis Software
 • 10:10 - 10:40
  AMB Technologia Openair Plasma w elektronicznych procesach produkcyjnych
  AMB Technic
  W naszej prezentacji skupimy się na wpływie plazmy na powierzchnie i przedstawimy technologię powlekania PlasmaPlus. Dodatkowo podamy przykłady plazmy w produkcji elektronicznej (powłoka conforrmal, wiązanie optyczne, uszczelnianie)
 • 10:45 - 11:45
  Co w krzemie piszczy? – MPU w ofercie firmy Microchip
  Artur Malek - District Sales Manager - Microchip
  Wydajne i bezpieczne procesory aplikacyjne w opcji „System on Chip”, oraz „System on Module” w ofercie firmy Microchip. Omówienie architektury, peryferii, środowiska programistycznego (MPLAB, Eclipse, QT) i wsparcia dla systemu Embedded Linux.
 • 11:50 - 12:20
  Sztuczna Inteligencja kontra Rzeczywistość - Inspekcja optyczna PCBA przy użyciu AI
  Grzegorz Kałucki - Artificial Intelligence Specialist - Fitech
  Kamil Jarosz - Artificial Intelligence Specialist - Fitech
  W obecnych czasach trudno znaleźć kogoś, kto nie słyszał o Sztucznej Inteligencji. Bardzo często rozumiana jest ona jako wytrych, który rozwiąże każdy problem natychmiast i bez większych problemów, szczególnie w przypadkach, z którymi nie radzą sobie klasyczne algorytmy. Niestety rzeczywistość nie jest aż tak kolorowa. Jako zespół, który od kilku lat pracuje nad opartą na Sztucznej Inteligencji automatyczną inspekcją optyczną płytek PCBA, chcemy przedstawić, ile nieporządku i nieprzewidywalnych elementów zawiera się pod hasłem AI. Przedstawimy, jak wyglądała nasza ścieżka od pierwszego prototypu, aż do działającego i skalowalnego rozwiązania. Pokażemy, jakiego ogromu pracy wymaga przetłumaczenie surowego wyjścia z sieci neuronowej na informację, która będzie jednoznaczna i zrozumiała dla końcowego użytkownika. Zaprezentowane zostanie też, jak ważne jest sprawne walidowanie hipotez związanych z kolejnymi usprawnieniami rozwiązania opartego o AI.
 • 12:35 - 13:05
  Symulacje elektromagnetyczne – rzeczywistość czy science-fiction?
  Tomasz Kądziołka - Mesco
  Symulacja komputerowa pozwala inżynierom na lepsze poznanie swoich produktów oraz wspomaga prace nad nowymi projektami. Symulacja pozwala lepiej poznać zjawiska, które mogę towarzyszyć np. przepływowi prądu: zjawisko wypierania, zbliżenia czy zmiany konduktywności materiału pod wpływem temperatury. Tylko symulacja komputerowa pozwala na podejmowanie świadomych decyzji projektowych. Podczas wystąpienia zostaną zaprezentowane praktyczne przykłady obliczeniowe łączące m.in. symulacje zjawisk elektromagnetycznych z termiką i mechaniką.
 • 13:10 - 13:40
  Cadence wprowadził symulację dla PCB bez modeli dla projektantów
  Tomasz Górecki - Manager Eastern Europe - FlowCAD
  Wiele dzisiejszych problemów wynika z nieciągłości impedancji, przesłuchów i spadków napięcia. Te symulacje są teraz zintegrowane z edytorem PCB i generują łatwe do zrozumienia wyniki w kilka sekund. Pomaga to uniknąć 80% problemów z SI i PI już w procesie projektowania.
 • 13:45 - 14:15
  Demistyfikacja 5G
  Jean Louis Mendes - BDM RF&Microwave Solutions Business Unit - Molex
  Od ponad dwóch lat cała branża IT, a w szczególności telekomunikacja, działa na rzecz rozwoju i wdrażania sieci 5G. W całej historii telekomunikacji nie było jeszcze sytuacji, żeby kładziono aż tak duży nacisk na wprowadzenie nowej technologii, jak ma to miejsce w odniesieniu do 5G. Koniecznie należy pamiętać o tym, że aby rewolucja 5G mogła stać się rzeczywistością, niezbędny jest rozwój nowych technologii, zarówno jeśli chodzi o stronę sprzętową, jak i oprogramowanie. W jaki sposób następują te zmiany technologiczne i dlaczego są tak istotne, abyśmy mogli zacząć korzystać z sieci 5G?
 • 14:20 - 14:50
  Efektywne odprowadzenie ciepła : porównanie właściwości dozowanych Gap Fillerów z podkładkami termicznymi.
  Barbara Ligenza - BL Elektronik
  Najczęściej obecnie wybierane materiały termoprzewodzące to gotowe podkładki termoprzewodzące o wymaganej grubości, przycięte na określony kształt. Takie rozwiązanie ma dużą zaletę, jest łatwe w użyciu i nie wymaga inwestycji w oprzyrządowanie. Jednakże przy produkcji masowej nakładanie podkładek jest zbyt czasochłonne. Elektronika samochodowa, oświetlenie energooszczędne i inne sektory wymagają coraz wyższej wydajności produkcji, i zmniejszonego nacisku mechanicznego na elementy, stąd też rosnące zapotrzebowanie na materiały termiczne dozowane. Dozowane Gap Fillery wymagają automatyzacji procesu produkcyjnego i inwestycji w maszyny dozujące wraz z system nakładania.
 • 14:55 - 15:25
  Incrediscope – nowy wymiar nawigacji wewnątrz budynków, czyli jak nie zgubić się w gąszczu korytarzy
  Jacek Marcinkowski - Project Manager - Unisystem
  Przedstawimy ideę nowo opracowanego, innowacyjnego w skali światowej systemu nawigacji wewnętrznej. Incrediscope to w pełni autonomiczny system wykorzystujący wyświetlacze e-papierowe i technologię Bluetooth. Autorski system pozycjonowania i nawigacji osób wewnątrz budynku intuicyjnie i naturalnie prowadzi osobę do pożądanego celu.
 • 15:30 - 16:00
  Architektura oraz bezpieczeństwo systemów IoT oraz cloud
  Computer Controls
  Omówienie przykładowych architektur systemów IoT oraz cloud oraz analiza potencjalnych zagrożeń z podaniem konkretnych rozwiązań zabezpieczających.

COVID-19 UPDATEAll Evertiq Expos are currently open on the confirmed dates. Evertiq is monitoring the situation closely.
Komentarz Evertiq odnośnie maili będących próbą oszustwa

Evertiq jednoznacznie dystansuje się od krążących wiadomości mailowych. Te maile nie są w żaden sposób połączone z Evertiq i nie odzwierciedlają etyki tej firmy.

Evertiq nie sprzedaje, nie dystrybuuje ani nie kupuje odwiedzających i ich danych kontaktowych.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości dotyczące tej kwestii, skontaktuj się z zespołem Evertiq.

Kontakt

Pomoc
Support Expo
Project Manager
Anders Björsell
+46 70 560 91 91