• /

Informacje ogólne

Zdecydowałeś się, aby uczestniczyć w Evertiq Expo Warszawa 2021? To wspaniała wiadomość! Oto co przygotowaliśmy dla naszych wystawców:
 • Miejsce wystawy 200 cm x 120 cm
 • Stoisko na targach w formule table-top
 • Biały obrus i gniazdo zasilania
 • Wejście na wszystkie wykłady
 • Lunch w dniu wydarzenia
 • Do 4 wejściówek na imprezę w wieczór poprzedzający Evertiq Expo
A jak to właściwie wygląda? Uczestnictwo w targach w formule table-top uszczupli Twoje konto o EUR 1 800 + VAT, za to korzyści są olbrzymie. Wszystko co musisz zrobić, to zapewnić obecność entuzjastycznych i pozytywnych osób oraz spakować produkty, które chcesz zaprezentować, gadżety reklamowe i dwa roll-upy. Gdy przyjedziesz, twoje miejsce i stolik będą już na Ciebie czekały, a Ty będziesz mógł do woli korzystać z targowej oferty oraz wziąć udział w wieczornym party dzień przed. Jeśli natomiast chciałbyś zostać naszym sponsorem, skontaktuj się z zespołem sprzedaży Evertiq. Nie przegap informacji pisanych drobnym drukiem: fakturę wystawiamy na 6 miesięcy przed imprezą, natomiast w przypadku rezerwacji dokonywanych później, fakturę wystawiamy w momencie dokonania rezerwacji. Termin płatności to 10 dni roboczych.

Wybierz stolik

Potwierdzone
Wolne
Po pierwsze, musimy wiedzieć, kim jesteś. Wypełnij formularz poniżej , wybierając jeden z dostępnych stolików, a nasz system zrobi resztę. I gotowe! Teraz naciśnij przycisk ‘Wyślij’, a my prześlemy mail z potwierdzeniem rezerwacji.
 
Więcej informacji na temat VAT:

Evertiq Expo oraz VAT
Wszystkie faktury za uczestnictwo w Everitq Expo zawierają lokalny podatek VAT. Zasady opodatkowania usług organizowania targów i wystaw określa Dyrektywa 2008/8/EG, zgodnie z którą wskazane usługi podlegają VAT w państwie, w którym organizowane targi i wystawy. Jednakże przepisy te są w różnych krajach interpretowane w różny sposób. W przypadku Evertiq Expo organizowanych w Szwecji, klienci z siedzibą główną zarejestrowaną poza Szwecją otrzymają fakturę, w której VAT nie zostanie uwzględniony. Natomiast wystawcy Evertiq Expo w Polsce otrzymają faktury z doliczonym podatkiem VAT w wysokości odpowiedniej dla danego kraju. Opisane przepisy mają zastosowanie we wszystkich krajach członkowskich UE. Jeśli Twoja firma zarejestrowana jest w kraju, w którym odbywa się Evertiq Expo, VAT można odliczyć według standardowych reguł. W przeciwnym przypadku, o zwrot VAT musisz ubiegać się w swoim lokalnym urzędzie skarbowym. Klienci zarejestrowani poza UE, mogą ubiegać się o zwrot VAT w polskim urzędzie podatkowym. Usługi reklamowe, jeśli są dokonywane pomiędzy firmami, opodatkowane są według zasady odwróconego opodatkowania. Opodatkowanie tego typu usług regulowane jest przez Artykuł 44 dyrektywy VAT UE (2008/8/EG). Z tego względu, faktury wystawiane przez Evertiq dotyczące usług reklamowych, nie zawierają VAT.
Click here

Logotyp

Promotion-Material; table number can be added
Prowadzimy szeroko zakrojoną akcję promocyjną w naszych mediach społecznościowych. Być może nie jest to pierwszy sposób budowania marki w branży produkcji elektroniki, który przychodzi do głowy, a efekt raczej nie potrwa przez całe życie, ale zapewni Ci promocję nieco dłużej, niż gdybyś robił to samodzielnie. Możesz na nas polegać. Zamieszczaj posty na twitterze, facebooku i instagramie o swoim udziale w Evertiq Expo, używając poniższych hasztagów:

#ExpoWAW — #Evertiq — #EvertiqExpo — #EvertiqNewsNetwork

COVID-19 UPDATEEvertiq is monitoring the situation closely and with the safety of others as our top priority.

Due to the current pandemic caused by the COVID-19 virus, we have taken precautionary measures and postponed all our Expos to new dates later this year:
 • Berlin – 11 February 2021


 • NEW DATE: Tampere – 21 April 2021
 • NEW DATE: Lund – 06 May 2021
 • NEW DATE: Krakow – 09 June 2021
 • NEW DATE: Gothenburg – 14 September 2021
 • NEW DATE: Warszawa – 28 October 2021
Safety measures from our side - in close cooperation with authorities in the respective countries - have been considered and introduced.

More up-to-date information can be found on the website of the WHO.
Komentarz Evertiq odnośnie maili będących próbą oszustwa

Evertiq jednoznacznie dystansuje się od krążących wiadomości mailowych. Te maile nie są w żaden sposób połączone z Evertiq i nie odzwierciedlają etyki tej firmy.

Evertiq nie sprzedaje, nie dystrybuuje ani nie kupuje odwiedzających i ich danych kontaktowych.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości dotyczące tej kwestii, skontaktuj się z zespołem Evertiq.

Kontakt

Project Manager
Anders Björsell
+46 70 560 91 91
Sprzedaż
Karolina Szymańska
+48 57054 6777
Sprzedaż
Jadwiga Zuraniewska
+31 6 8386 5649
Sprzedaż
Fais Piroe
+31-681459064