• /
  • /
  • /

Najważniejsze pytania

Czy załatwiacie nocleg? Niestety nie. Kliknij tutaj po więcej informacji. Nie współpracujemy też z żadnymi pośrednikami w zakresie rezerwowania hoteli. Jeśli ktoś kontaktuje się z Tobą z taką propozycją, najlepiej odłóż słuchawkę: to fałszywy kontakt. Gdzie mogę zaparkować samochód? PGE Narodowy dysponuje zarówno parkingiem podziemnym, jak i dużą ilością miejsc parkingowych od wschodniej strony obiektu. Czy będzie dostępna sieć WiFi? Tak, zapytaj na recepcji o szczegóły dostępu. Jakie informacje zawarte są w kodzie QR? Kod QR zawiera następujące informacje:
  • Imię i nazwisko
  • Firma
  • Adres mail
Komu mogę przekazać swoje uwagi? Doceniamy konstruktywną krytykę, choć wolimy, kiedy nas chwalicie. Wszyscy uczestnicy konferencji otrzymają ankietę do wypełnienia w ciągu kilku dni od konferencji. Jej wypełnienie i odesłanie pomoże nam zorganizować jeszcze lepszą konferencję w przyszłym roku. Chciałbym wygłosić wykład podczas konferencji. Gdzie mogę uzyskać więcej informacji? Osobą odpowiedzialną za organizację wykładów jest Karolina Szymańska. Prześlij proszę krótką informację o proponowanym wykładzie (100-150 wyrazów) wraz z informacją o wykładowcy na adres sesje konferencyjne. Wykład musi mieć charakter niekomercyjny, a skrót powinien opisywać zawartość proponowanego wykładu. Chcielibyśmy także poznać osobę prezentera, tak więc poza imieniem i nazwiskiem prześlijcie nam zatem stanowisko służbowe, reprezentowaną firmę oraz adres mailowy.

Odwiedzający

Ile kosztuje wejściówka na konferencję? Absolutnie nic. Jednak ze względów organizacyjnych, prosimy o wcześniejszą rejestrację pod tym linkiem. Wraz z potwierdzeniem rejestracji otrzymasz kod QR, który umożliwi Ci błyskawiczny odbiór identyfikatora. Czy muszę obecny być przez cały dzień? Oczywiście nie. Zarówno targi jak i wykłady prowadzone są w godzinach od 9.00 do 17.00 – zaplanuj pobyt swobodnie dostosowując go do swojego planu dnia, wybierając te wykłady, które są dla Ciebie najbardziej interesujące. Muszę odwołać swoje uczestnictwo. Co powinienem zrobić? Żaden problem. Po prostu wyślij nam wiadomość na mail Expo Support a my odnotujemy Twoją rezygnację.

Wystawca

Co muszę zabrać ze sobą na konferencję? Zabierz ze sobą towary, próbki, gadżety, dwa roll-upy + zespół entuzjastycznie nastawionych ludzi i ... to wszystko. Stolik i przestrzeń wystawiennicza zostanie przez nas przygotowane przed Twoim przyjazdem. Możesz wysłać swoje materiały reklamowe przed rozpoczęciem targów i konferencji Evertiq Expo ale nie wcześniej niż tydzień przed datą wydarzenia. Chciałbym nakryć swój stolik obrusem. Twój stolik zostanie nakryty przez nas białym obrusem. Jeśli chciałbyś użyć inny, przynieś go proszę ze sobą. Czy moje stanowisko będzie wyposażone w gniazdko elektryczne? Tak, do każdego stolika doprowadzamy energię elektryczną. Kiedy mogę przygotować moje stanowisko? Rejestracja wystawców będzie otwarta pomiędzy 16.00 a 18.00 październik 27, 2021. W tym dniu zapewniamy dostęp do stanowisk w godzinach od 16.00 do 18.30. Ponownie otwieramy dostęp do centrum konferencyjnego PGE Narodowy, nazajutrz, październik 28, 202120 o godzinie 8.30. dla gości odwiedzających konferencję Evertiq Expo Warszawa 2021 powierzchnie wystawowe dostępne są od 09.00. Jak mogę zapisać się na party w wieczór poprzedzający Evertiq Expo? Wszyscy wystawcy, sponsorzy i mówcy zaproszeni są na nasze party. Wystawczy odznaczyć odpowiednią rubrykę w formularzu zgłoszeniowym lub zgłosić swoje uczestnictwo pod adresem . Nie jestem w stanie zabrać ze sobą wszystkich potrzebnych rzeczy i chcę je wysłać wcześniej. Aby otrzymać instrukcje, skontaktuj się z przedstawicielem Evertiq lub napisz na support.expo@evertiq.com.

COVID-19 UPDATEDue to the current COVID-19 pandemic, Evertiq has postponed all Expos to new dates. Evertiq is monitoring the situation closely.

Kontakt

Pomoc
Support Expo
Project Manager
Anders Björsell
+46 70 560 91 91