reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Evertiq Komponenty | 19 grudnia 2012

Niskoprofile, wysokoprądowe cewki z kwalifikacją motoryzacyjną

Firma Vishay prezentuje swoje nowe wytrzymałe cewki o niewielkiej zajmowanej powierzchni, niskim profilu, które mogą pracować z prądami do nawet 180 A i w temperaturze do 155 stopni Celsjusza.
IHLP-8787MZ-5A to nowa seria cewek od Vishay, które cechują się wysoką efektywnością, jak podaje producent, a to za sprawą DCR wynoszącego od 0,17 mΩ do 28,30 mΩ przy szerokim zakresie oferowanej indukcyjności, od 0,22 uH do 100 uH.

Komponenty te zamknięto w niewielkich, niskoprofilowych obudowach typu 8787. Mimo to mogą pracować z dużymi prądami, od 9,7 do nawet 180 A. Warto także dodać, że mogą być wykorzystywane w temperaturze do 155 stopni Celsjusza.

Dzięki tym cechom, cewki te zyskały kwalifikację AEC-Q200, co potwierdza ich wysoką żywotność i niezawodność w trudnych warunkach pracy. Zaprojektowano je z myślą o zastosowaniu w układach taktowanych częstotliwością 1 MHz, w takich aplikacjach jak podsystemy samochodowe, wliczając w to kontrolery pracy przekładni, silnika, wtrysków, a także innych urządzeniach, jak sterowanie fotelami, lusterkami, systemy rozrywki i nawigacji, itp.

Minimalna zalecana przez producenta temperatura pracy to -55 stopni Celsjusza. Ich masowa produkcja rozpocząć się ma w pierwszym kwartale przyszłego roku.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
Załaduj więcej newsów
June 15 2018 00:12 V9.6.1-1