reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Evertiq Komponenty | 10 lipca 2012

Sterownik kilku diod LED o szerokim zakresie napięcia wejściowego

Firma ZMDI rozszerza swoją ofertę sterowników diod LED o nowy układ, mogący pracować z szerokim zakresem napięć wejściowych, do 100 V i o wysokiej sprawności sięgającej 95%.

ZSLS7025 to nowy sterownik firmy ZDMI, rozszerzający ofertę tego producenta. Sterowniki te cechują się tym, że mogą pracować z szerokim zakresem napięcia wejściowego, od 6 do 100 V. Nie będzie więc większego problemu z podłączaniem sterownika (a tym samym diod) do sieci, czy baterii akumulatorów na napięciu wyjściowym 48, a nawet 72 V.
Sterownik ten pozwoli na budowanie systemów oświetleniowych w sieciach SELV prosto, tanio i efektywnie.
Prąd wyjściowy może być skonfigurowany za pomocą komponentów zewnętrznych. Zaimplementowano tu również modulację PWM i sterowanie liniowe DC. Konfigurowalna jest również ochrona nadnapięciowa. Oprócz tego znajdziemy tu inne klasyczne zabezpieczenia, w tym te chroniące przed rozwarciem. Producent deklaruje, że sterownik ten nada się świetnie do sieci typu SELV. Zastosowaniem mają być układy do budowy lamp w klasycznych obudowach, podświetleń LED, lamp branży motoryzacyjnej, itp. Sprawność sięga 95%, co jest wynikiem bardzo dobrym. Sterownik ten udało się umieścić w obudowie SOP-8. Temperaturowy zakres pracy zaczyna się od -40 i sięga 85 stopni Celsjusza. Przy zakupie 2500 komponentów, za sztukę zapłacimy 0,80 USD.
Załaduj więcej newsów
January 27 2020 09:09 V15.4.3-2