reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Phoenix Contact Komponenty | 17 kwietnia 2012

Miniaturowe terminale z szybkim przyłączem przewodu

Firma Phoenix Contacts zaoferowała nowe miniaturowe terminale, przystosowane do montażu THR z funkcją szybkiego przyłączania przewodów, ze specjalnym mechanizmem zatrzaskowym.
Firma Phoenix Contacs wypuszcza na rynek swoje najnowsze terminale, o niewielkich wymiarach. Są to komponenty dostarczane na taśmach przystosowanych do montażu ich za pomocą metody pick-and-place i lutowania rozpływowego.

Producent jednak dostosował je nie tylko do tego, by te terminale szybko montować, ale by dzięki nim przyśpieszyć i usprawnić okablowywanie urządzeń w sposób automatyczny, szybszy niż dotychczas. Umożliwiają one bowiem szybkie, proste i bezproblemowe przyłączenie przewodów. Wysokość tych terminali to tylko 8 mm. Są więc to złącza, należące do najmniejszych na rynku, umożliwiające prosty montaż przewodów, bez wykorzystywania do tego specjalnych narzędzi. Oznacza to więc szybsze i tańsze serwisowanie urządzeń wykorzystujących te terminale.

Złącza te wyposażono także w mechanizm zatrzaskowy. Akceptuje on przewody o przekroju od 0,14 do 0,34 mm2. Raster tych terminali wynosi 2,5 mm, co przekłada się na możliwość pracy z prądami do 4 A i napięciem do 160 V.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
Załaduj więcej newsów
October 15 2018 23:56 V11.6.0-2