reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© zyxx-dreamstime.com Komponenty | 05 kwietnia 2012

Cienkowarstwowe kondensatory polipropylenowe dla DC-Link

Firma Vishay wypuściła na rynek nową serię swoich cienkowarstwowych, metalizowanych kondensatorów polipropylenowych, przeznaczonych do zastosowania w urządzeniach DC-Link.
Firma Vishay zaprezentowała swoją nową serię kondensatorów: MKP1848S. Są to cienkowartwowe kondensatory polipropylenowe metalizowane, przeznaczone do pracy z prądem stałym. Cechują się wysoką sprawnością, jak zapewnia producent. Znaleźć mają zastosowanie przede wszystkim w rozwiązaniach DC-Link.

Mogą pracować w falownikach, zasilaczach DC, inwerterach solarnych, ładowarkach, pompach, czy też w sterownikach diod LED. Mogą pracować przez długi czas, bo ponad 100 tysięcy godzin i to w temperaturze 70 stopni Celsjusza.

W tej serii znajdują się kondensatory o tolerancji około 5%, z indukcyjnością nie większą niż 1 nH. Mogą poradzić sobie z prądem chwilowym do 900 A, zaś RMS do 22 A. Dostępne pojemności zawierają się w zakresie od 2 do 100 uF i mogą pracować z napięciami 500, 750 i 1000 VDC, zależnie od wybranego modelu.

Do wyboru otrzymujemy też 4 różne wersje obudowy, różniące się wysokością, od 12 do 24 mm. Maksymalna temperatura pracy wynieść może nawet 105 stopni Celsjusza.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
Załaduj więcej newsów
October 15 2018 23:56 V11.6.0-2