reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Komponenty | 24 maja 2011

Prościej z mikrokontrolerami TMS320C2000

Trzy nowe, oparte o mikrokontrolery Piccolo, zestawy uruchomieniowe dla cyfrowych układów zasilających, pozwalają osiągnąć wysokie poziomy sprawności i wydajności
Firma Texas Instruments (TI) wprowadziła trzy zestawy uruchomieniowe oferujące nowe możliwości w zakresie sprawności i wydajności cyfrowych układów zasilających.

Te zestawy, poprzez rozwój oprogramowania, narzędzi, a także dostępność szkoleń, jeszcze bardziej zwiększają zastosowanie mikrokontrolerów TMS320C2000™ w systemach cyfrowego zasilania. Nowe zestawy uruchomieniowe umożliwiają i ułatwiają realizację niezwykle obecnie pożądanych i coraz bardziej złożonych funkcji zasilaczy, takich jak konstrukcje bezmostkowe oraz sterowanie w trybie PCMC (Peak Current Mode Control) z kompensacją zboczem (Slope Compensation).

Wymagania na oprogramowanie zostały znacznie zredukowane dzięki bezpłatnej platformie TI controlSUITE™, która zawiera ponad 25 modułowych bloków oprogramowania zasilaczy cyfrowych.

Dzięki nowej ofercie TI, konstruktorzy mogą uzyskać jednocześnie dużą sprawność i niezawodność w zasilaczach cyfrowych przeznaczonych do zastosowań w serwerach, prostownikach telekomunikacyjnych, aplikacjach oświetleniowych i energii odnawialnej, jak również w pojazdach hybrydowych i elektrycznych.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
Załaduj więcej newsów
June 15 2018 00:12 V9.6.1-1