reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Komponenty | 18 maja 2011

Nowe, mocne, trójkolorowe LED

Firma Edison Opto wyprodukowała diodę RGB o wysokiej jasności świecenia. Do tego kąt świecenia jest bardzo szeroki, zapewniając miękkie, miłe dla oka światło.
Nowa dioda od Edison Opto nosi nazwę EDERTB-1GA1. Jest to dioda LED RGB dużej mocy. Strumień świetlny dla poszczególnych kolorów przedstawia się następująco: dla czerwonego (R) jest to 30lm, dla zielonego (G) 55lm, a dla niebieskiego (B) to 15lm.

Dioda została przystosowana do dwóch sposobów montażu; automatycznego i lutowania w piecu. Napięcia pracy należą do standardowych, dla czerwonej struktury jest to 2.2 V, a dla dwóch pozostałych 3.4 V.

Kąt świecenia zawiera się w zakresie od 110 to 150 stopni, zależnie od koloru (najszerszy dla zielonego). Długości fali świetlnej dla kolorów RGB to odpowiednio: 630nm, 535nm, 475nm.

Dostępna jest ona w Polsce za sprawą JM elektronik.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
Załaduj więcej newsów
June 15 2018 00:12 V9.6.1-2