reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Vishay Komponenty | 18 maja 2011

Mokre tantalowe kondensatory

Zaprojektowane z myślą o lotnictwie, nowe kondensatory wykonane są przez firmę Vishay. Mają być usprawnioną wersją serii SuperTan.
Nowe kondensatory, T16, cechują się usprawnionymi parametrami takimi jak wytrzymałość termiczna, mechaniczna (na wibracje do 20g), a także napięciem wstecznym wynoszącym 1.5 V przy temperaturze 85 stopni Celsjusza.

Dostępne pojemności, tych nowych elektrolitycznych kondensatorów, zawierają się w zakresie od 150uF do 680uF, według kodowania D. Tolerancja pojemności, zależnie od wybranych wariantów wynosi +/- 5%, 10% i 20%.

Nowe, wilgotne kondensatory tantalowe, zoptymalizowane są pod kątem wykorzystania ich w filtrach, układach gromadzących energię, wychwytywania impulsów. Głównym ich zastosowaniem ma być awionika montowana na pokładach samolotów.

T16 zapewniają niską wartość ESR, wynoszącą 0.70Ω, w temperaturze 25 stopni Celsjusza i przy częstotliwości 120 Hz. Mogą pracować w rozszerzonym zakresie temperaturowym, od -55 do 125 stopni Celsjusza, lecz producent zaleca ich stosowanie do temperatury 85 stopni Celsjusza.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
Załaduj więcej newsów
June 15 2018 00:12 V9.6.1-2