reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© OSRAM Komponenty | 12 maja 2011

OSRAM idzie w OLED

Niewątpliwą zaletą wyświetlaczy OLED, wykorzystaną przez projektantów OSRAM, jest możliwość tworzenia niemal dowolnych kształtów i wzorów powierzchni świecących.
Wystawa lamp OLED firmy OSRAM zaprezentowana była we Frankfurcie, na „Light + Building Show”. Całość zaplanował profesor Andreas Schulz. Nowe panele noszą nazwę ORBEOS OLED. Dużą zaletą lamp OLED jest to, że nie generują one światła z jednego pojedynczego punktu, a z pewnej powierzchni, dzięki czemu jest bardziej naturalne dla naszych oczu.

Organiczne LEDy, to nowoczesna technologia, coraz chętniej wykorzystywana przez producentów oświetlenia. Dają duże możliwości projektantom i architektom. Dzięki OLEDom, można zamienić różne meble, ściany, sufity, podłogi, a nawet okna w źródła światła.
© OSRAM

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Artykuły, które mogą Cię zainteresować
Załaduj więcej newsów
June 25 2018 09:38 V9.6.1-1