reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Philips Lumileds Komponenty | 30 marca 2011

Nowe diody LUXEON dla handlu

Nowe wydajne diody zostały stworzone z zamysłem generowania stożkowego snopu światła kierowanego w dół, wykorzystywanego często do podświetlania wystaw sklepowych.
I z takim zamiarem wykorzystania powstały nowe diody LUXEON S od Philips Lumileds. Generowana światłość to 1300lm dla diod o mocy 18W oraz 790lm dla diod o mocy 9W. Sprawność również jest imponująca, zawiera się w zakresie 72-88lm/W, co oznacza, że jest ona nawet 3-krotnie lepsza niż w przypadku lamp halogenowych.

Nowe diody łatwiej także przyciemniać, a światło w takiej sytuacji jest bardziej miękkie, nie tętniące. Nie ma tutaj tego, co można zauważyć w tradycyjnych lampach, a mianowicie grzania w snopie światła. Temperatura barwowa generowanego światła wynosi 3000K, a CRI jest większe niż 80, z kolei sam kąt świecenia wynosi 10 stopni.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
Załaduj więcej newsów
June 15 2018 00:12 V9.6.1-2