reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Yamaichi Electronics Komponenty | 30 marca 2011

Super płaskie czytniki SIM

Firma Yamaichi rozszerza swoje portfolio o niezwykle płaski czytnik kart SIM z sześcioma wyprowadzeniami. Wysokość całego modułu to 1.4 mm, a zajmowana powierzchnia jest mniejsza niż sama karta SIM.
To pozwoli temu układowi wpasować się w niemal każde urządzenie i w każde miejsce. Sama konstrukcja pozwala na bardzo wygodne wkładanie i wyjmowanie karty, bez obawy o jej uszkodzenie. Czytnik ten nosi nazwę FMS006-5100-0.

Posiada on złocone podwójne styki. Ten sposób umożliwia ciągłą bezawaryjną pracę karty w przypadku silnych wibracji oraz uderzeń, dzięki czemu karta nie wypadnie, a styki zawsze będą dotykać punktów kontaktowych karty.

Konstrukcja otaczająca kartę, złożona jest z dwóch warstw; jednej izolacyjnej wykonanej z LCP oraz drugiej metalowej, z dodatkowymi żebrami wykonanymi z SUS. Zapewnić ma to bardzo dobrą wytrzymałość konstrukcji oraz jej stabilność.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
Załaduj więcej newsów
June 15 2018 00:12 V9.6.1-1