reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Radiall Komponenty | 28 marca 2011

Złącza z włóknem światłowodowym

Nowe złącza zaprojektowane są pod aplikacje FTTA (włókno do anteny - „Fiber-to-the-Antenna”) i skonstruowane są do pracy w trudnych warunkach zewnętrznych, na dworze czy dachach budynków.
Ich najważniejszymi parametrami jest wysoki stopień ochrony przed pyłami i wodą. Nowe złącza dostępne są w dwóch wersjach obudowy, IP65 i IP67, z odpowiednio mniejszą i większą ochroną przed wodą. Obie bez problemu mogą pracować podczas deszczu i na powietrzu o dużej wilgotności, zapewniając wysokiej jakości połączenie pomiędzy kablami.

Złącza te, o nazwie OSIS, dostarcza firma Radiall. Są one w stanie wytrzymać do ponad stu łączeń, o sile do 200N, zapewniając przy tym wysoki, gwarantowany stopień ochrony. Przeznaczone są do pracy w temperaturze od -40 do +85 stopni Celsjusza. Są kompatybilne z innymi łącznikami, sprawnie współpracując z układami nadawczo-odbiorczymi SFP oraz szerokim wachlarzem łączników LC.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
Załaduj więcej newsów
June 15 2018 00:12 V9.6.1-1