reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© SOURIAU Komponenty | 25 marca 2011

Złącza z akredytacją QPL dla aeronautyki

Zgodne są także z dyrektywą RoHS dotyczącą środowiska. Są to nowe złącza, czarne, cynkowo-niklowe, zapewniające wysoką ochronę i wytrzymałość.
Nowa seria złącz 851 (serii I - Mil DTL 26482) wypuszczona została przez firmę SOURIAU, jest rozszerzeniem oferty firmy, o złącza tego typu. Złącza zbudowane są w oparciu o materiał cynkowo-nikolowy, który umożliwia przedsiębiorstwom, w tym aeronautyce, spełnić wymogi najnowszej dyrektywy RoHS. Jest to efekt dziesięcioletniego doświadczenia firmy. Zapewniają takie same parametry elektryczne i mechaniczne, jak ich kadmowe odpowiedniki, szczególnie popularne w aeronautyce. Złącza oparte o nowy materiał są jednak znacznie bardziej przyjazne środowisku.

Co więcej, nowy materiał jest także bardziej opłacalny, tańszy w budowie i bardziej zaawansowany technologicznie. Temperatura pracy nowych złączy zawiera się pomiędzy -55 a +125 stopni Celsjusza. Pokrycie jest matowe, nie powoduje powstawaniu refleksów świetlnych i jest w stanie wytrzymać trudne warunki, jak na przykład wysoką zawartość soli w otoczeniu, do 500 godzin bezawaryjnej pracy.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
Załaduj więcej newsów
June 15 2018 00:12 V9.6.1-1