reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Paul Martin Eldridge Komponenty | 24 marca 2011

Nadajnik LIN z regulatorem napięcia

Firma NXP wypuściła swój nowy nadajnik dla linii LIN, ze zintegrowanym regulatorem napięcia LDO, w jednym kompaktowym scalaku. Wszystko to dla nowoczesnych samochodów.
Mowa tu o układzie TJA1028, należącym do rodziny nadajników LIN firmy NXP. Wymiary tego scalaka wynoszą 3 mm na 3 mm. Zawartym regulator jest układem typu LDO (niski spadek napięcia), zoptymalizowanym do zasilania elektronicznych jednostek centralnych (ECU). Cały układ został zaprojektowany pod kątem zastosowania w samochodach osobowych takich marek jak Volkswagen, Audi, Daimler, BMW, Ford, GM, Chrysler i Renault.

Takie połączenie, nadajnika i regulatora, umożliwia tworzenie bardziej kompaktowych i jeszcze potężniejszych układów nadawczych w liniach LIN. Linia ta jest to interfejs komunikacyjny w samochodach, o niewielkich prędkościach przesyłania danych, stosowany w systemach kontroli świateł, lusterek, szyb i podobnych układach podrzędnych (slaves). Układ cechuje się mocną ochroną na wyładowania elektrostatyczne (ESD) oraz wysoką kompatybilnością elektro-magnetyczną (EMC). Dostępne są dwa warianty różniące się napięciem zasilania; 3.3V bądź 5V.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
Załaduj więcej newsów
June 15 2018 00:12 V9.6.1-2