reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Komponenty | 24 marca 2011

Mocowe cewki indukcyjne dla urządzeń mobilnych

Nowa seria cewek indukcyjnych BRHL2518 przeznaczona jest dla wydajnych energetycznie urządzeń mobilnych. Nowe miniaturowe cewki mają usprawnić układy zasilające.
Cewki zaprezentowane zostały przez firmę Taiyo Yuden (USA) Inc. Cechują się bardzo niewielką rezystancją przewodzenia, minimalizując pasożytnicze rezystancje w obwodzie do minimum. Rezystancja stałoprądowa (DCR) jest bardzo mała, wynosi ona tutaj od 0.055Ω do 0.245Ω maksymalnie, zależnie od modelu. Indukcyjność wynosić ma około 2.2uH, a prąd nasycenia dla tych cewek wynosi tutaj od 1.2A do nawet 2A. Zakres temperatury pracy zawiera się w wartościach od -25 do 105 stopni Celsjusza.

Przeznaczone są do układów zasilania w urządzeniach przenośnych takich jak odtwarzacze multimedialne, kamery cyfrowe i cała gama elektronicznych urządzeń przenośnych. Mają poprawić wydajność układów zasilających, a konkretnie przetwornic. Cena za sztukę wynosi 20 centów amerykańskich.

Szczegóły każdego z modeli przedstawia poniższa tabelka.

© Taiyo Yuden/AW

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
Załaduj więcej newsów
June 15 2018 00:12 V9.6.1-1