reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Komponenty | 17 marca 2011

Wydajniejsze projektowanie mikroprocesorowych układów cyfrowych

Narzędzie do programowania wizualnego oparte o model systemu przyspiesza zaprojektowanie aplikacji na zmiennoprzecinkowym mikrokontrolerze TI F2806x Piccolo
Firma Texas Instruments (TI) wraz z Visual Solutions ogłosiły dzisiaj, że VisSIM / Embedded Controls Developer v8.0 (VisSIM) zapewnia pełne, bazujące na modelu systemu wsparcie nowych zmiennoprzecinkowych mikrokontrolerów TI TMS320C2000, co upraszcza ich programowanie w celu przyspieszenia projektowania.

To oprogramowanie, wspierając wizualne tworzenie algorytmów, precyzyjną („bit-true”) symulację, inicjalizację urządzeń, generację kodów C prototypowych i produkcyjnych umożliwia szybkie tworzenie aplikacji. Aktualnie jest oferowana pełna wersja VisSIM v8.0 gotowa do stosowania z zestawami TI F28069 controlSTICK oraz F28069 Experimenter’s Kit z bezpłatną, dwumiesięczną licencją testową. W ograniczonej ofercie jest również dostępny zestaw F28069 controlSTICK w promocyjnej cenie 11 USD.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
Załaduj więcej newsów
June 15 2018 00:12 V9.6.1-2