reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Komponenty | 15 marca 2011

Moduł zasilania o niemal idealnej sprawności

Nowe moduły zasilania o mocy przekraczającej 500W charakteryzują się niebywałą sprawnością, niemal 100%. Wszystko to dla urządzeń bazodanowych i serwerów.
Nowe moduły, o nazwie PIM4328P, zawdzięczamy firmie Ericsson, a konkretnie oddziałowi Power Modules tejże firmy. Są to moduły mocy o nominalnych wartościach w zakresie 390-540W. Zoptymalizowane są dla serwerów opartych o system Advanced TCA.

Operują na napięciach wejściowych w zakresie od 36 do 75V i oferują prąd o natężeniu 10A. Maksymalna temperatura pracy to 90 stopni Celsjusza przy wymuszonym obiegu powietrza (2m/s) oraz 70 stopni Celsjusza przy chłodzeniu konwekcyjnym. Maksymalna moc może być oddawana przy napięciu zasilania 54V i wyższym.

Największa sprawność, sięgająca 99% jest możliwa do osiągnięcia przy mocy wyjściowej 300W. Układy są zabezpieczone przez odwrotną polaryzacją, zwarciami, przed przeciążeniami prądowymi, przegrzaniem oraz spadkami napięcia. Moduł mają znaleźć zastosowanie w serwerach, ale także w sprzęcie telekomunikacyjnym i urządzeniach przetwarzających dane.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
Załaduj więcej newsów
June 15 2018 00:12 V9.6.1-1