reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Premo Group Komponenty | 11 marca 2011

Nowe miniaturowe anteny wysokich częstotliwości

Anteny SMD są najbardziej popularne w zastosowaniach RFID, czyli radiowej identyfikacji i na te zastosowania nakierowana jest nowa oferta grupy Premo.
Nowe anteny SMD zbudowane są na bazie ferrytowego rdzenia wykonanego z NiZn (niklowo-cynkowy) o rezystancji 10MΩ/mm. Nowa seria SDTR1103-HF wykonywana jest w następujących wersjach: 290 μH / 2 MHz, 400 μH / 2 MHz, 20 μH / 13.56 MHz.

Anteny dostępne są w konfiguracji montażu powierzchniowego, co ułatwi montaż i projekt płytki PCB. Bez problemu pracować mogą w temperaturze od -40 do 85 stopni Celsjusza. Anteny są uniwersalne i nadają się świetnie jako nadajniki, jak i odbiorniki (oczywiście nie koniecznie w tym samym czasie). Producent podaje, że nowe anteny są także wytrzymałe i sprawdzą się nawet w trudnych warunkach.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
Załaduj więcej newsów
June 15 2018 00:12 V9.6.1-2