reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Komponenty | 08 marca 2011

Rdzenie Altery dla sieci 100G

Firma wychodzi naprzeciw oczekiwaniom twórców sieci, przedstawiając swoje nowe układy, umożliwiające komunikację w sieci optycznych 100G.
Nowe rdzenie, EFEC7 i EFEC20, to wielowymiarowe rdzenie IP. Cechują się ulepszoną korekcją błędów (EFEC - enhanced forward error correction). Zostały one zoptymalizowane także pod układy FPGA firmy: Stratix IV i Stratix V. Mają one służyć w takich sieciach jak na przykład metro, które do komunikacji posługują się sieciami optycznymi-światłowodowymi.

Firma chce, by sprawą swoich nowych rdzeni, a także i układów, sieci optyczne 100G stały się równie popularne, i wyparły już przestarzałe, wolniejsze, mniej wydajne sieci 10G i 40G. Co więcej, nowe sieci wymagają mniej energii, co się przekłada także poniekąd na cieńsze włókna, a więc o koszty instalacji czy użytkowania. Są to sieci optyczne nowej generacji.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
Załaduj więcej newsów
June 15 2018 00:12 V9.6.1-1