reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Komponenty | 08 marca 2011

Próbkowanie w dwu kanałach

Pierwszy 2-kanałowy przetwornik próbkujący A/C z jednoczesnym próbkowaniem w obu kanałach i niezależnie kontrolowanymi wewnętrznymi źródłami referencyjnymi
Firma Texas Instruments (TI) wprowadziła na rynek pierwszy przemysłowy dwukanałowy przetwornik kompensacyjny A/C z jednoczesnym próbkowaniem w obu kanałach, zawierający dwa niezależnie kontrolowane wewnętrzne źródła napięcia odniesienia upraszczające projektowanie na poziomie systemowym. 16-bitowy ADS8363, 14-bitowy ADS7263 i 12-bitowy ADS7223 są ze sobą kompatybilne z punktu widzenia rozkładu wyprowadzeń i zapewniają dwa razy większą przepustowość na kanał niż podobne konwertery, osiągając szybkość do 1 MSPS odpowiednią dla zastosowań w przemyśle i energetyce, takich jak sterowanie silnikami, pomiary jakości energii elektrycznej, przekaźniki bezpieczeństwa, układy automatyki zasilania, falowniki w układach z bateriami słonecznymi i generatorami wiatrowymi.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
Załaduj więcej newsów
June 15 2018 00:12 V9.6.1-1