reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
©HaydonKerk Motion Solutions Komponenty | 04 marca 2011

Nowy magnetyczny enkoder

W przeciwieństwie do tradycyjnych enkoderów, mierzących położenie kątowe silników wirujących, ten będzie mierzył przesunięcie silników liniowych.
HaydonKerk Motion Solutions zaprezentowała swój nowy produkt, jakim jest liniowy enkoder. Należy on do nowej serii 25000. Mierzy on położenie, wykorzystując zjawiska magnetyczne. Głównym elementem, z którego zbudowany jest czujnik, jest magnes neodymowy dużej mocy.

Zapewnia on układ wykrywania w sposób analogowy, połączony z pełnym sygnałowym przetwarzaniem. Układ zapewnia 8-bitową rozdzielczość wyjściową z układu. Enkoder jest kompaktowy i wyjątkowo szczelny, zapewniając sobie wysoką żywotność. Posiada dwa kanały wyjściowe, z których każdy mierzy inną fazę, odchyloną względem drugiej o 90 stopni.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
Załaduj więcej newsów
June 15 2018 00:12 V9.6.1-1