reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Crystek Komponenty | 04 marca 2011

Radiowe kable koncentryczne na wysokie częstotliwości

Są to nowe kable koncentryczne zdolne przewodzić sygnały o wielkich częstotliwościach radiowych. Cechują się niskimi stratami w przewodzeniu.
Nowa seria kabli nosi nazwę LL335 i dostępne są w ofercie producenta, firmy Crystek Corp. Jest to kabel kompozytowy, zbudowany z wiązki stali nierdzewnej, o specjalnej budowie zdolnej przesyłać sygnały z wielką częstotliwością dochodzącą do 18GHz.

Skonstruowany do tego, by przewodzić sygnały bez strat, a także zdolnym wytrzymać trudne warunki pracy. Zapewnia to stalowy rdzeń, jak i specjalna osłona stanowiąca także izolację. Straty wynoszą odpowiednio 0.03dB na 30cm przy częstotliwości 500MHz, do 0.20dB na 30cm przy częstotliwości 18GHz. Ekranowanie zapewnia efektywne tłumienie -100dB.

Dostępne są następujące długości: 1m, 1.2m, 1.5m. Promień zgięcia jakim poddany może być kabel wynosi niecałe 4cm. Firma ze swoimi kablami oferuje pełne wsparcie, zarówno dla urządzeń produkowanych masowo, jak i prototypów, co niewątpliwie jest pozytywnym wyjątkiem na rynku.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
Załaduj więcej newsów
June 15 2018 00:12 V9.6.1-1