reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Lion Precision Komponenty | 15 lutego 2011

Pojemnościowy przełącznik zbliżeniowy

Nowy produkt, łączący w sobie przełącznik i czujnik zbliżeniowy o wysokiej rozdzielczości (15nm), ma służyć do sygnalizowania obecności, lub jej braku, obiektów w pobliżu czujnika.
Urządzenie od firmy Lion Precision, CPA100, to przełącznik pojemnościowy o wysokiej precyzji. Cały moduł składa się z dwóch części. Z samego czujnika oraz z przełącznika umieszczonego w obudowie, którą można montować na szynie DIN (taka jak do montowania wyłączników w mieszkaniach).

Na przednim panelu można znaleźć odpowiednie złącza, a także sygnalizator odległości. Ta mierzona jest w zakresie od 0.05 mm do 6mm, z wysoką rozdzielczością. Przesunięcie, wzmocnienie, punkt sygnalizacji może być zdalnie ustawiany. Specjalne złącza pozwalają na współpracę z wieloma czujnikami.

Układ na wyjściu obsługuje napięcia do 10V, zasilane zaś może być z napięcia w zakresie od 15 do 24V. Częstotliwość próbkowania jest na poziomie 15kHz. Układ ma znaleźć zastosowanie w przemyśle, w zastosowaniach wykorzystujących nanotechnologię.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
Załaduj więcej newsów
June 15 2018 00:12 V9.6.1-1