reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Komponenty | 02 grudnia 2008

Connaught Electronics zamknął fabrykę w Czechach

Irlandzki producent komponentów zamknął zakład w Czechach. W najbliższym czasie zwolni również 25 osób spośród załogi w irlandzkim Tuam.
Irlandzki Connaught Electronics zamknął w końcu października jeden ze swoich zakładów Czechach. Pracę straciło 70 osób. Valeo, które przejęło Connaught Electronics w 2007, przetransferowało całość produkcji z Czech do Tuam (Irlandia)

Mimo to, firma poszukuje 25 chętnych spośród 261 osób załogi do dobrowolnych odejść w Tuam. Redukcje są częścią trwającego programu zmniejszenia zatrudnienia w Valeo Vision Systems. ‘Pracownicy dotknięci zwolnieniami to głównie pracownicy bezpośrednio produkcyjni, wprowadzono również program dobrowolnych odejść’ powiedział Fergus Moyles, General Manager firmy na łamach The Tuam Herald.

Wcześniej około 50 pracowników zakładów w Tuam zostało poproszonych o przejście na system pracy czterodniowej. Praca w skróconym trybie ma potrwać co najmniej do końca 2008 roku.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
Załaduj więcej newsów
October 15 2018 23:56 V11.6.0-2